Záložní tým uspěl na Kysucách

Záložní tým uspěl na Kysucách

(16.02.2020) Rezervní mužstvo Třince po zodpovědném výkonu zvítězilo nad Kysuckým Novým Mestem.

příp., neděle 16.2.2020
MŠK Kysucké Nové Mesto
0:2
(0:1)
FK Fotbal Třinec B
Branky Třince: Novotný, Chloň z pen.
FK Fotbal Třinec B: Kluz – Tatar, Lanc, Bulawa, Chloň – V. Cieslar, J. Cieslar, Szotkowski, Novotný – Lasota, Demjan. Trenér: Dohnal.
Počet diváků: 0

Komentář k zápasu

Utkání se odehrálo na umělé trávě v Krásně nad Kysucou. Třebaže béčko Třince nastoupilo v jedenácti hráčích, podalo snaživý a zodpovědný výkon.

Na vítěznou stezku je navedl Novotný, který po centru ze strany zavřel akci u zadní tyče. Míč se odrazil od břevna těsně za brankovou čáru, pro jistotu ho dokopl do sítě Demjan.

Pojistku mladíci z Třince přidali ve druhém poločase, kdy po nedovoleném zákroku na Lasotu s jistotou proměnil pokutový kop Chloň.

Šance se rodily na obou stranách, ale další branky už nepadly. Fotbalistům Třince dvakrát pomohla branková konstrukce.

Ohlasy trenérů

Marek Čelůstka, sportovní manažer FK Fotbal Třinec: „Kluci si zaslouží pochvalu za to, jak k tomu střetnutí přistoupili. Dali do hry srdce a bylo na nich patrné, že chtějí vyhrát. Průběh utkání byl vcelku vyrovnaný. Zatímco my jsme byli techničtější, domácí sázeli spíše na důraz. Velice dobře zachytal mladý brankář Kluz.“
Sdílet článek:
 
Aktuální články
 
 

Členská schůze spolku FOTBAL TŘINEC přeložena na neurčito!

Z důvodu vyhlášení karantény vládou ČR se odkládá členská schůze spolku FOTBAL TŘINEC z 25.3.2020 na neurčito! O novém termínu schůze budou všichni řádní členové spolku FOTBAL TŘINEC včas (minimálně 14 dní předem) informováni řádnou písemnou pozvánkou.

Děkuji za pochopení.

Mgr. Vladislav BURY, ředitel FOTBAL TŘINEC z.s.

 
 
 
Zápasový servis
 
 

Reportáž

 
 
 
Copyright © 2009-2020 FK Fotbal Třinec & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál