Informace pro rodiče

Fotbalový letní kemp pro chlapce i dívky

Kemp je určený pro všechny děti ve věku 6 - 12 let.

Termín: 15. – 19. července 2019 
Cena: 1500,- Kč
Časový harmonogram: kemp probíhá každý den od 9 do 15 hod.
Přihlášky: Jana Zipserová, 604 795 096, jana.zipserova@fotbaltrinec.cz

Více informací naleznete v článku zde.

TRÉNUJ! - videa pro trénování rodičů s dětmi

Série instruktážních videí projektu Můj první gól je zacílena na rozvoj individuálních fotbalových dovedností začínajících mladých fotbalistů a fotbalistek. Obsah cvičení je uzpůsoben k trénování dětí s rodiči bez náročnějšího využití pomůcek či dostupnosti tréninkové plochy.
Videa naleznete zde.

Fotbalový balíček FAČR pro děti narozené v roce 2009

Každým rokem rozdává fotbalová asociace fotbalové balíčky pro registrované fotbalisty a fotbalistky. Letos obdrží balíček každý registrovaný hráč, který je narozen v roce 2009. Vy, co ještě nejste zaregistrovaní, neváhejte a přihlaste se do fotbalového klubu FK FOTBAL TŘINEC.
Obsah balíčku je skutečně lákavý, obsahuje totiž tréninkový dres, fotbalový míč velikosti číslo 3, láhev na pití, sportovní tašku, podpisovou kartičku Tomáše Rosického, plakát české fotbalové reprezentace a certifikát mladého fotbalisty. Novinkou je pak speciální výukové DVD.
Rodiče se mohou přihlásit o balíček pro svého malého fotbalistu zde.

Grassroots Leader Certifikát

FAČR nabízí zdarma získat základní stupeň trenérského vzdělání, který je zaměřen na děti, které s fotbalem začínají, nebo nedávno začaly. Jedná se o kategorie předpřípravek a přípravek, tedy děti zhruba od 5 do 11 let věku.
V rámci online licence naleznete základní tématické celky, které by měl každý začínající trenér znát. Vše je připraveno v co nejstručnější formě, ale zároveň v souvislostech, které jsou pro správnou výchovu velmi důležité. Nejde jen o organizaci tréninku, ale třeba i to, jak s dětmi mluvit a jak se k nim chovat, nebo jak jejich rodičům pomoci nastavovat správnou životosprávu, co si vzít k pití, jaké mít kopačky a jak dětem komplexně pomáhat v jejich sportovní radosti.
Začněte svou trenérskou kariéru zde.

Zelená karta pro rodiče a fanoušky

 
Copyright © 2009-2020 FK Fotbal Třinec & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál