Články mládež

Na Slovensku bronz

středa 20. listopadu. 2013 | Igor Mainka
Třinečtí mladíci se o víkendu zúčastnili dvou mezinárodních turnajů. Patnáctka vybojovala na turnaji v Čadci bronz, mladší přípravka skončila na turnaji ve Smilovicích čtvrtá. Nejlepším brankářem byl vyhlášen Vojtěch Broda.

Kategorie: U15

Třinecká patnáctka o víkendu sehrála několik zápasů v rámci Katarínského poháru v Čadci, kde skončila na třetím místě. Turnaj, kterého se zúčastnilo šest družstev, se hrál systémem každý s každým a naše mužstvo to pojalo především jako zpestření po podzimní části. Všechna utkání byla vyrovnaná a v našem mužstvu dostali všichni hráči stejnou příležitost.

Výsledky Třince

TŘINEC – BYTČA 6:1
Branky Třince:
Š. Petružálek 2, M. Petružálek, V. Cieslar, Konečný, Paholik.

TŘINEC – FK ČADCA (žlutí) 6:7
Š. Petružálek 4, M. Petružálek, Paholik.

TŘINEC – FK ČADCA (modří) 2:4
J. Cieslar, M. Petružálek.

TŘINEC – AJAX ŽILINA 2:3
V. Cieslar, Š. Petružálek.

TŘINEC – TATRAN TURZOVKA 4:3
Š. Petružálek, V. Cieslar, M. Petružálek, Paholik.

Kategorie: U9

Třinecká přípravka se zúčastnila mezinárodního turnaje ve Smilovicích, kde se umístila na 4. místě. Ve skupině se umístili hráči do devíti let na druhém místě, bohužel v souboji o bronz prohráli s Opavou 2:6. Nejlepším brankářem turnaje byl vyhlášen Vojtěch Broda. Nejlepším střelcem třineckého týmu byl se šesti přesnými zásahy Dominik Froleš.