• Vítejte na novém webu FK Fotbal Třinec!

Informace pro rodiče

Fotbalový letní kemp pro chlapce i dívky

Kemp je určený pro všechny děti ve věku 6 - 12 let.

Termín: 12. – 16. července 2021
Cena: 1600,- Kč
Časový harmonogram: kemp probíhá každý den od 9 do 15 hod.
Přihlášky: Jana Zipserová, 773 959 197, jana.zipserova@fotbaltrinec.cz

TRÉNUJ! - videa pro trénování rodičů s dětmi

Série instruktážních videí projektu Můj první gól je zacílena na rozvoj individuálních fotbalových dovedností začínajících mladých fotbalistů a fotbalistek. Obsah cvičení je uzpůsoben k trénování dětí s rodiči bez náročnějšího využití pomůcek či dostupnosti tréninkové plochy.
Videa naleznete zde.

Fotbalový balíček FAČR pro děti narozené v roce 2014

Stejně jako v předchozích letech si FAČR pro začínající fotbalisty a fotbalistky přichystala fotbalový balíček obsahující vybavení, které uvítá každé dítě zejména na začátku své kariéry.

V letošním roce mají nárok na balíček aktivní členové ročníku 2014. Vy, co ještě nejste zaregistrovaní, neváhejte a přihlaste se do fotbalového klubu FK FOTBAL TŘINEC.

Žádosti o balíčky pro daný ročník budou spuštěny v závěru druhé poloviny tohoto roku.

Rodiče se mohou přihlásit o balíček pro svého malého fotbalistu či fotbalistku zde.

Grassroots Leader Certifikát

FAČR nabízí zdarma získat základní stupeň trenérského vzdělání, který je zaměřen na děti, které s fotbalem začínají, nebo nedávno začaly. Jedná se o kategorie předpřípravek a přípravek, tedy děti zhruba od 5 do 11 let věku.
V rámci online licence naleznete základní tématické celky, které by měl každý začínající trenér znát. Vše je připraveno v co nejstručnější formě, ale zároveň v souvislostech, které jsou pro správnou výchovu velmi důležité. Nejde jen o organizaci tréninku, ale třeba i to, jak s dětmi mluvit a jak se k nim chovat, nebo jak jejich rodičům pomoci nastavovat správnou životosprávu, co si vzít k pití, jaké mít kopačky a jak dětem komplexně pomáhat v jejich sportovní radosti.
Začněte svou trenérskou kariéru zde.

Zelená karta pro rodiče a fanoušky

Aktuálně

Aktuality

Kniha 100let v prodeji

Knihu 100let třineckého fotbalu si můžete zakoupit před každým domácím zápasem F:NL v pokladně. Cena 450,-Kč. Mimo zápasy na sekretariátu (1.patro budovy FK FOTBAL).

21. 9. 2021, 07:41

Změna termínu 2.kola

Duel druhého kola MOLCupu s MFK Vítkovice, pro nezpůsobilost terénu, přeložen na středu 8. září 2021. MOLCup novinky

31. 8. 2021, 17:03