Členské příspěvky

Hráči kategorie školička 800,- Kč/ pololetně

Hráči kategorie U7 až U9, dívky 1.500,- Kč/ pololetně

Hráči kategorie U10 a U11 2.000,- Kč/ pololetně

Hráči kategorie U12 až U15 2.400,- Kč/ pololetně

Hráči kategorie U16 až U19 2.600,- Kč/ pololetně

Úhrada členských příspěvků

První variantou je převodem na účet FK TŘINEC z.s.

Číslo účtu: 86 - 5745400247 / 0100 (do poznámek jméno hráče a družstvo)

Druhá varianta – hotově trenérům.

Základní členské příspěvky se hradí v termínech:

  • 1. pololetí – do 28. 2.
  • 2. pololetí – do 30. 9.

Potvrzení o uhrazení členského příspěvku

V případě, kdy rodič potřebuje i jiné potvrzení o zaplacení členského příspěvku, než je vlastní bankovní výpis, bude mu vystaven na základě žádosti trenérovi dané kategorie.

Žádající rodič povinně uvede:

  • Jméno hráče
  • Datum narození hráče
  • Datum uhrazení členského příspěvku
  • Jméno osoby, pro koho se potvrzení vystavuje (pravděpodobně jeden z rodičů)
  • Adresu osoby, pro koho se potvrzení vystavuje (pravděpodobně jeden z rodičů)
  • Potvrzení bude nejpozději do 1. 4. (1. pololetí), do 1. 10. (2. pololetí) předáno trenérovi dané kat.

Žádost o vystavení faktury pro zaměstnavatele

V případě, kdy rodič potřebuje pro svého zaměstnavatele fakturu, bude mu vystavena na základě žádosti zaslané e-mailem na adresu renata.zambochova@seznam.cz.

Žádající rodič povinně uvede:

  • celé jméno hráče,
  • datum narození hráče,
  • firmu, pro kterou má být faktura vystavena
  • adresu na kterou má být doklad zaslán
  • případné jiné požadované specifikující údaje

Faktura bude nejpozději do 14 dní zaslána na e-mail žadatele.


Aktuálně

Aktuality

32. kolo MSFL

Výsledky 32. kola MSFL: Ostrava „B“ – Frýdlant 3:2, Hlučín – Zlín „B“ 1:1, Bohunice – Slovácko „B“ 0:2, Blansko – Karviná „B“ 3:0, Znojmo – Hodonín 2:1, Hranice – Uničov 4:2, Uherský Brod – Frýdek-Místek 4:4, Brno – Rosice 1:1.

15. 6. 2024, 13:30

31. kolo MSFL

Výsledky 31. kola MSFL: Zlínsko – Zlín „B“ 2:2, Hodonín – Blansko 0:0, Rosice – Hlučín 2:0, Frýdek-M9stek – Znojmo 1:3, Frýdlant – Uherský Brod 1:4, Slovácko „B“ – Brno 2:1, Uničov – Bohunice 3:0, Karviná „B“ – Hranice 3:0.

10. 6. 2024, 13:27