Články mládež

Walaski se stříbrnou medailí

úterý 10. června. 2014 | Igor Mainka
Ve dnech 3. a 4. června byl v Novém Boru uspořádán finálový turnaj mezikrajských fotbalových svazů ČR pro kategorii U13. Tým Moravskoslezského kraje reprezentoval třinecký hráč Robert Walaski a velkou měrou se přičinil o konečné druhé místo.

Souboj čtyř nejlepších týmů vyvrcholil posledním utkáním, mezi Moravskoslezským a Pražským fotbalovým svazem. Střetly se dva nejlepší týmy na turnaji a právě mezi nimi se rozhodlo o celkovém prvenství. Bohužel tým z našeho kraje prohrál 3:6 a skončil na druhém místě.

„Velmi dobré výkony předváděl náš Robert Walaski, jenž patřil mezi nejvytíženější hráče týmu,“ okomentoval výkon třineckého hráče jeden z trenérů Moravskoslezského výběru Petr Hrazdílek.