• Vítejte na novém webu FK Fotbal Třinec!
Články mládež

Trombik v Korni nejlepší

středa 17. prosince. 2014 | Igor Mainka
Třinecký hráč Lukáš Trombik byl vyhlášen nejlepším hráčem na silně obsazeném turnaji v Korni. Turnaje se zúčastnili například Baník Ostrava, Košice nebo polská Ratiboř.

Kategorie: Přípravka U9

Třinecký přípravka do devíti let o víkendu vycestovala do nedaleké slovenské Korni, kde po soubojích s kvalitními celky obsadila krásné páté místo.

„Naši kluci podávali během celého turnaje výborné výkony, které se projevilo především na vzrůstající sebevědomí všech hráčů. Musím pochválit všechny hráče a především vyzdvihnout výkony Janka Folwarčného, Maroše Ballona a Lukáše Trombika, který byl vyhlášen nejlepším hráčem celého turnaje,“ okomentoval turnaj trenér Zdeněk Cieslar.

Výsledky Třince

TŘINEC vs. DOMINO BRATISLAVA 1:4 (B: Folvarčný), vs. CTR ACADEMY 6:1 (B: Folvarčný 3, Szotkowski, Ballon, Gerinec), vs. RATIBOŘ (Pol.) 2:2 (B: Folvarčný, Ballon), vs. FK ČADCA 6:0 (B: Szczotka 2, Trombik, Ballon, Folvarčný, Klimek), vs. DOLNÍ BEČVA 4:2 (B: Ballon 3, Folvarčný), vs. PETRŽALKA 0:1, vs. OSTRAVA 4:4 (B: Trombik 3, Folvarčný), vs. MFK KOŠICE 1:2 (B: Folvarčný).

Další fotky z turnaje naleznete v naší fotogalerii.

Kategorie: Přípravka U8

Třinecký tým do osmi let se v sobotu zúčastnil turnaje v Bílovci, kde se umístil v konkurenci deseti týmů na šestém místě. V základní skupině skončil na 3. místě a postoupil do boje o 5. až 8. příčku. V prvním utkání porazil Frýdek-Místek 1:0, jenže ve druhém zaváhal a prohrál s Ostravou 0:2.

Výsledky Třince

Základní skupina: TŘINEC vs. PŘEROV 5:0 (B: J. Konderla 3, T. Konderla, Horniak), vs. JUVENTUS BRUNTÁL 3:3 (Horniak, Babilon, Hlawiczka), vs. OPAVA 0:2, vs. BÍLOVEC 5:1 (B: Horniak 2, Babilon, Klimek, vlastní).

O. 5. až 8. místo: TŘINEC vs. FRÝDEK-MÍSTEK 1:0 (B: Kapustka). O 5. místo: TŘINEC vs. OSTRAVA 0:2.

Sestava Třince

Habčák – Froleš, Potěšil, Horniak, J. Konderla, T. Konderla, Klimek, Michalek, Kapustka, Babilon, Hlawiczka.

Aktuálně

Aktuality

S FRÝDKEM V 17:30 HODIN

Prvním soupeřem v přípravě bude ve středu 19.01. 2022 MFK FRÝDEK-MÍSTEK. Hrajeme na umělce od 17:30 hodin. Jste srdečně zváni. Přehled dalším přátelských zápasů najdete zde.

19. 1. 2022, 10:58

Nové termíny F:NL jaro 2022

Aktuální soutěžní ročník skončí v létě 2022 o týden dříve. FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA začne v původním termínu o prvním březnovém víkendu. Jedno ligové kolo navíc bylo ovšem zařazeno výjimečně na konec března do reprezentační přestávky. S původně avizovanými třemi vloženými koly pak FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA dokončí svých třicet kol o týden dříve tak, aby se barážová dvojutkání mohla sehrát ve dnech 19. a 22. května 2022.Více zde

23. 11. 2021, 23:54