Články mládež

Trombik v Korni nejlepší

středa 17. prosince. 2014 | Igor Mainka
Třinecký hráč Lukáš Trombik byl vyhlášen nejlepším hráčem na silně obsazeném turnaji v Korni. Turnaje se zúčastnili například Baník Ostrava, Košice nebo polská Ratiboř.

Kategorie: Přípravka U9

Třinecký přípravka do devíti let o víkendu vycestovala do nedaleké slovenské Korni, kde po soubojích s kvalitními celky obsadila krásné páté místo.

„Naši kluci podávali během celého turnaje výborné výkony, které se projevilo především na vzrůstající sebevědomí všech hráčů. Musím pochválit všechny hráče a především vyzdvihnout výkony Janka Folwarčného, Maroše Ballona a Lukáše Trombika, který byl vyhlášen nejlepším hráčem celého turnaje,“ okomentoval turnaj trenér Zdeněk Cieslar.

Výsledky Třince

TŘINEC vs. DOMINO BRATISLAVA 1:4 (B: Folvarčný), vs. CTR ACADEMY 6:1 (B: Folvarčný 3, Szotkowski, Ballon, Gerinec), vs. RATIBOŘ (Pol.) 2:2 (B: Folvarčný, Ballon), vs. FK ČADCA 6:0 (B: Szczotka 2, Trombik, Ballon, Folvarčný, Klimek), vs. DOLNÍ BEČVA 4:2 (B: Ballon 3, Folvarčný), vs. PETRŽALKA 0:1, vs. OSTRAVA 4:4 (B: Trombik 3, Folvarčný), vs. MFK KOŠICE 1:2 (B: Folvarčný).

Další fotky z turnaje naleznete v naší fotogalerii.

Kategorie: Přípravka U8

Třinecký tým do osmi let se v sobotu zúčastnil turnaje v Bílovci, kde se umístil v konkurenci deseti týmů na šestém místě. V základní skupině skončil na 3. místě a postoupil do boje o 5. až 8. příčku. V prvním utkání porazil Frýdek-Místek 1:0, jenže ve druhém zaváhal a prohrál s Ostravou 0:2.

Výsledky Třince

Základní skupina: TŘINEC vs. PŘEROV 5:0 (B: J. Konderla 3, T. Konderla, Horniak), vs. JUVENTUS BRUNTÁL 3:3 (Horniak, Babilon, Hlawiczka), vs. OPAVA 0:2, vs. BÍLOVEC 5:1 (B: Horniak 2, Babilon, Klimek, vlastní).

O. 5. až 8. místo: TŘINEC vs. FRÝDEK-MÍSTEK 1:0 (B: Kapustka). O 5. místo: TŘINEC vs. OSTRAVA 0:2.

Sestava Třince

Habčák – Froleš, Potěšil, Horniak, J. Konderla, T. Konderla, Klimek, Michalek, Kapustka, Babilon, Hlawiczka.

Aktuálně

Aktuality

S Prostějovem živě

2.kolo F:NL 1. SK Prostějov: FK TŘINEC můžete sledovat zde!

5. 8. 2022, 15:41

K zápasu s Karvinou

Doporučení fanouškům: Přijďte včas!

Třinec zahájí novou sezonu na domácím hřišti v 10,15 hodin s MFK Karviná. Klub apeluje na fanoušky, aby na zápas přišli včas. Díky tomu se tak fanoušci vyhnou nepříjemným frontám u pokladny.

Klub by rád také upozornil, že na stadion nebudou vpuštěny osoby s vlastním občerstvením, zvířetem, zbraní či dalšími jinými předměty, které by mohly ohrozit bezpečnost ostatních návštěvníků. Každý návštěvník se zakoupením vstupenky zavazuje respektovat návštěvní řád stadionu.

Připomínáme, že vstup na stadion je možný

60 minut před začátkem utkání a opět budou v prodeji permanentní vstupenky.

Vstup pro fanoušky hostí bude připraven zde

Cena vstupenky 100,-Kč/ Zlevněná 60,-Kč

29. 7. 2022, 11:17