Články mládež

Přípravka v akci

středa 25. listopadu. 2015 | Igor Mainka
Třinecká přípravka do 11 let uspěla na domácím halovém turnaji a získala pohár města Třince. Nejlepším brankářem byl vyhlášen Vojtěch Broda (na fotce). Dařilo se také přípravce do 10 let, která sehrála velice kvalitní turnaj v polských Tychách.

Starší přípravka U11

Turnaj o pohár města Třince

Výsledky Třince

Oranžoví: MFK FRÝDEK-MÍSTEK 0:3, MŠK MARTIN 0:6, JASTRZEBIE 0:7, SFC OPAVA 1:2 (B: V. Pupala), VÍTKOVICE 0:3, TŘINEC (červení) 0:1.

Červení: FRÝDEK-MÍSTEK 1:3 (B: Galia), VÍTKOVICE 3:0 (B: Pieter 2, Nieslanik), SFC OPAVA 4:0 (B: Nieslanik 2, Pieter, Jež), MŠK MARTIN 3:1 (B: Pieter, Kisza, Brzezina), JASTRZEBIE 3:1 (B: Nieslanik , Nguyen), TŘINEC (oranžoví) 1:0 (B: Nieslanik).

Konečné umístění

Oranžoví: 7. místo, 0 bodů, skóre 1:22.

Červení: 1. místo, 15 bodů, skóre 15:5

Sestavy Třince

Oranžoví: Wojnar, Vavřač, Kovář, Pupala, Pupala, Novačkovski, Kaleta, Proboszcz, Topiarz, Kotas.

Červení: Broda, Kisza, Nieslanik, Pieter, Brzezina, Nguyen, Galia, Klocek, Klocek, Jež, Morcinek.

Individuální ocenění

Nejlepším brankářem turnaje byl vyhlášen třinecký Vojtěch Broda.

Starší přípravka U10

Turnaj v Tychách

Kvalitně obsazený turnaj v Tychách naši kluci odehráli velmi dobře i když výsledkově to tak nevyznívá. V tomto turnaji nám chyběl větší klid v koncovce, ale všechny hráče chválím za snagu a fotbalovost. Výborné výkony podali oba brankáři Schovanec s Cichým, který se zároveň stal nejlepším brankářem celého turnaje. Nejlepším hráčem našeho družstva byl vyhodnocen Lukáš Trombik.

Výsledky Třince

BIELSKO-BIALA 1:1 (B: Folvarčný), SPARTA ZABRZE 0:2, TYCHY 0:0, CZESTOCHOWA 0:1, NIEPOLONICZE 3:1 (B: Trombik 2, Ballon)

Aktuálně

Aktuality

S Prostějovem živě

2.kolo F:NL 1. SK Prostějov: FK TŘINEC můžete sledovat zde!

5. 8. 2022, 15:41

K zápasu s Karvinou

Doporučení fanouškům: Přijďte včas!

Třinec zahájí novou sezonu na domácím hřišti v 10,15 hodin s MFK Karviná. Klub apeluje na fanoušky, aby na zápas přišli včas. Díky tomu se tak fanoušci vyhnou nepříjemným frontám u pokladny.

Klub by rád také upozornil, že na stadion nebudou vpuštěny osoby s vlastním občerstvením, zvířetem, zbraní či dalšími jinými předměty, které by mohly ohrozit bezpečnost ostatních návštěvníků. Každý návštěvník se zakoupením vstupenky zavazuje respektovat návštěvní řád stadionu.

Připomínáme, že vstup na stadion je možný

60 minut před začátkem utkání a opět budou v prodeji permanentní vstupenky.

Vstup pro fanoušky hostí bude připraven zde

Cena vstupenky 100,-Kč/ Zlevněná 60,-Kč

29. 7. 2022, 11:17