pátek 15. února. 2019 | Jana Zipserová
Ve čtvrtek se na Základní škole D. a E. Zátopkových uskutečnil nábor dětí, mladých fotbalistů a fotbalistek. Všichni sportovci přišli s velkým natěšením a očekáváním, co se bude dít během jejich prvního ukázkového tréninku.
Zatímco děti pilně předváděly své dovednosti s míčem i bez něj, pod vedením trenérek Zuzany Kluzové a Jany Zipserové, rodiče si vyslechli potřebné informace od vedoucího přípravek Zdeňka Cieslara.

Každý předvedl svůj fotbalový um.
„Je pro nás velkou radostí vidět děti spokojené a šťastné, když je pro ně fotbal a celkově pohyb zábavou. To nás naplňuje a motivuje k dalším podobným činnostem. Rozhodně v průběhu roku budeme v náborech pokračovat, aby možnost připojit se do našeho klubu Fotbal Třinec dostalo co nejvíce dětí,“ zhodnotil nábor trenér Zdeněk Cieslar.

Děti ukázaly nejen jak jsou na tom pohybově, ale i jaké mají svaly.