Aktuální zprávy

Jaroslav Chlebek v číslech

čtvrtek 16. prosince. 2010 | Igor Mainka
Mezi největší smolaře podzimu by se mohl řadit zkušený obránce Jaroslav Chlebek. Slovenský stoper měl zdravotní potíže už od začátku sezóny, kdy mu nejprve naložili fotbalisté Hlučína, o pár týdnů později už nedohrál zápas na Julisce vinou zranění a dal vzadu příležitost dvojici Hupka - Kuděla.

Bývalý kapitán si v podzimní části připsal pouze pět ligových startů, avšak pouze v jednom utkání si připsal start od první do poslední minuty.

V součtu s pohárovými zápasy pouze ve dvou poznal chuť inkasovaných branek. Konkrétně to bylo na Dukle a v pohárovém zápase v Písku. Ze zbylých pěti zápasů vyšel v obranné činnosti s čistým štítem.

Loni s osmi žlutými kartami nejtrestanější hráč uviděl v první polovině sezóny pouze dvě žluté - doma s Vlašimí a v pohárovém zápase v Havířově.

Z (S)
Základní sestava (střídající náhradník) MIN odehrané minuty G góly A asistence ŽK žluté karty ČK červené karty +/- účast při vstřelených gólech/účast při obdržených gólech