Články mládež

U9: Stříbrní z Karviné

úterý 19. listopadu. 2019 | Jana Zipserová
První zimní halový turnaj dopadl pro mladší přípravku kategorie U9 velice úspěšně. S jedinou prohrou obsadili krásnou druhou příčku a nejlepším hráčem turnaje se stal hoch z třineckého týmu Viktor Klimek.

Výsledky U9

Fotbal Třinec - TFK Baník Albrechtice 4:0

Fotbal Třinec - FK Bospor Bohumín 7:0

Fotbal Třinec - MFK Karviná žlutá 4:0

Fotbal Třinec - MSK Orlová 8:0

Fotbal Třinec - MFK Karviná bílá 1:3

Sestava: Klimek, M. Polok, O. Jopek, Gułaša, Bizoň, Bella, Misiarz, D. Ondrušek, M. Ondrušek, Kuźma.

Trenéři: Lukáš Polok, Martin Jopek.

„První zimní turnaj v hale kluci odehráli celý ve vysokém tempu a kvalita byla vždy na naší straně. První čtyři zápasy jsme dokonce ani neinkasovali a nasázeli jsme 23 gólů. Celkově jsme skončili na druhém místě, těší nás trenéry, že kluci vstřelili hodně gólů a hra je bavila,“ zhodnotil výkon týmu trenér Lukáš Polok.

Aktuálně

Aktuality

PRVNÍ PŘÍPRAVNÉ ZÁPASY

V sobotu 18.6. 2022 od 11 hodin odehraje náš A tým první přípravný zápas s MFK DUBNICA. POZOR! První dva zápasy hrajeme na stadioně v Českém Těšíně. Přehled přípravných zápasů zde:

9. 6. 2022, 15:47

Hráč a trenér sezóny F:NL

Jako každý rok proběhlo tradiční hlasování kapitánů a koučů všech klubů, kteří ze svých řad vybrali nejlepšího hráče a trenéra sezóny. Trenérem sezóny se stal Richard Dostálek (FC Zbrojovka Brno). Vítězem mezi hráči byl vybrán Jakub Řezníček, který dopomohl Brnu k okamžitému návratu mezi českou elitu sedmnácti vstřelenými brankami. V této anketě bodoval i náš Lukáš Kania. Blahopřejeme! Hráč a trenér sezóny F:NL

19. 5. 2022, 22:58