Rozhovory

Nula potěší, ale raději bych bral výhru 2:1, řekl Bedecs

sobota 06. června. 2020 | redakce
Hanáky z Prostějova fotbalisté Třince zdolat nedokázali, ale zato podruhé za sebou na svém hřišti udrželi čisté konto. „V Prostějově jsme více dominovali, teď naopak měli více šancí,“ zamyslel se obránce Imrich Bedecs.

Dalo by se to srovnat s podzimním zápasem v Prostějově?

Myslím si, že asi ne. V Prostějově jsme víc dominovali a byli na míči, ale zase jsme neměli tolik šancí. Tentokrát jsme až tak nedominovali, ale šancí jsme měli hodně.

Trenér Habanec říkal, že v některých pasážích hry od týmu postrádá více odvahy, vidíte to podobně?

Trenér a také fanoušci z tribuny to vidí lépe, na hřišti o tom nemáme takový přehled. Asi tam bylo víc situací, které jsme mohli hlavně v šestnáctce soupeře řešit od-vážněji. Asi tak to trenér myslel.

Bod z Hradce jste tím pádem nepotvrdili...

Bohužel, ale je třeba to brát tak, jak to je. Prostějov má zkušené, silné mužstvo. Na šance jsme vyhráli, ale to je tak všechno. Příště je musíme proměňovat, dneska jsme na výhru měli.

Těší vás, že jste ani v dalším domácím zápase neinkasovali?

To víte, že ta nula nás, obránce, trošku zahřeje, to je pravda. Raději bych inkasoval a bral výhru 2:1.

Co čekáte od nedělního duelu na Zbrojovce?

Hlavně se jich nesmíme bát. I trenér Dukly naposledy říkal, že se jich zpočátku báli, což je možná stálo i výhru. Nesmí se nám stát to samé, nesmíme mít přílišný respekt. Musíme do toho jít s odvahou, nemáme co ztratit a bát by se mělo spíš Brno. Oni potřebují vyhrát, protože chtě-jí jít do ligy.

Aktuálně

Aktuality

Hráč a trenér sezóny F:NL

Jako každý rok proběhlo tradiční hlasování kapitánů a koučů všech klubů, kteří ze svých řad vybrali nejlepšího hráče a trenéra sezóny. Trenérem sezóny se stal Richard Dostálek (FC Zbrojovka Brno). Vítězem mezi hráči byl vybrán Jakub Řezníček, který dopomohl Brnu k okamžitému návratu mezi českou elitu sedmnácti vstřelenými brankami. V této anketě bodoval i náš Lukáš Kania. Blahopřejeme! Hráč a trenér sezóny F:NL

19. 5. 2022, 22:58

POSLEDNÍ DVA ZÁPASY ZDARMA

Na poslední dva domácí zápasy jarní části F:NL bude v TŘINCI vstup zdarma. Sobota 30.4. v 10:15 hodin s Příbrami/ Středa 11.5. v 17 hodin s MFK VYŠKOV / Věříme, že nás přijdete podpořit.

30. 4. 2022, 09:04