• Vítejte na novém webu FK Fotbal Třinec!
Preview k zápasu

NEPŘÍZNIVÉ POČASÍ ODKLÁDÁ DUELY 3. KOLA

neděle 07. února. 2021 | Redakce
První mistrovské utkání třineckých fotbalistů v letošním roce s Baníkem Ostrava odloženo.

Fotbalisté Třince měli zasáhnou do třetího kola MOL Cupu. Bohužel Morava a Slezsko jsou od nedělních vydatných sněhových a dešťových srážek pod vrstvou zmrzlého sněhu, s níž si neví rady ani vyhřívací systémy.

První pohárový zápas měli sehrát s prvoligovým Baníkem Ostrava, který si v předešlém kole snadno poradil s divizním Frenštátem v poměru 4:0.

Střetnutí třetího kola MOL Cupu mezi Třincem a Baníkem bylo již potřetí odloženo. Původně se měly oba celky utkat 30. září, poté 14. listopadu a 9.února. Hrát se bude až v úterý 23. února od 14.00 hodin na půdě Baníku Ostrava.

Trenér Třince František Straka se bude muset v úterním utkání obejít bez dvojice hostů z Baníku. „Záložník Lukáš Cienciala ani útočník Muhamed Tijani po dohodě obou klubů nenastoupí. Hrát ale můžou Josef Celba a Jakub Bolf, kteří u nás z Baníku rovněž hostují,“ podotkl Kula.

Přestože jsme v plné přípravě, pro kluky to bude velký svátek. Kdy se jim znovu podaří hrát na Baníku,“ řekl hlavní trenér Třince František Straka. „Je to pro nás výzva, chceme se dobře prezentovat,“ dodal trenér Třince.

Aktuálně

Aktuality

Hodně síly, kapitáne!

Jménem celého klubu  FK FOTBAL TŘINEC bychom chtěli vyjádřit  hlubokou a upřímnou soustrast. Petrovi Vránovi a celé rodině posíláme hodně síly k překonání toho jediného, co v životě nemůžeme změnit.

3. 3. 2021, 15:06

SLEDUJTE ŽIVĚ

Zítřejší přípravné utkání FK Fotbal Třinec – 1. SK Prostějov, 19.02.2021 můžete sledovat od 12,30hodin na StarMediaTV

18. 2. 2021, 14:02