• Vítejte na novém webu FK Fotbal Třinec!
Články mládež

Trénuj doma - Mistrovství České republiky

čtvrtek 11. března. 2021 | Jana Zipserová
Přidej se i TY. Projekt Trénuj doma je největší Mistrovství České republiky, které kdy bylo uskutečněno! Nezáleží na tom, kdy se do soutěže přihlásíte. Nejdůležitější je, kolik bodů denně průměrně získáte od data vaší registrace, proto nikdy není pozdě začít!

Přes současná omezení se všichni můžete snažit využít tuto dobu k rozvoji dovedností, které posilují vaše sebevědomí na hřišti. Mezi tyto dovednosti patří nejen ovládání míče, ale i rychlost, síla, vytrvalost nebo herní chytrost. Poctivým tréninkem roste úroveň těchto dovedností. Není možné nyní ničím nahradit hru a herní rozhodování, ale můžete si společně zasoutěžit ve všem, co je výše zmíněno.

Ve videích níže jsou ukázky činností, které jsou pro herní výkon každého hráče i hráčky velmi důležité. Kdo toto zařadí do svého tréninku, jeho výkon ve hře se musí zlepšovat, ať je v jakémkoliv věku. Mladším z vás mohou se cvičením pomoct rodiče, kterým patří velké dík, že se dětem věnují.

Pojďte si v rámci projektu Trénuj doma zahrát největší Mistrovství České republiky, které kdy bylo uskutečněno! Nezáleží na tom, kdy se do soutěže přihlásíte. Nejdůležitější je, kolik bodů denně průměrně získáte od data vaší registrace, proto nikdy není pozdě začít! Registruj se.

Každý z vás bude hrát hlavně sám za sebe, ale zároveň sbíráte body i pro svůj klub. Není tak nic lepšího, než se domluvit se svými spoluhráči nebo protihráči z jiného klubu a vzájemně se motivovat k lepším výkonům. Někdo bude více trénovat doma, někdo bude raději venku na čerstvém vzduchu, což je pro trénink určitě ta lepší varianta, každý ale může trénink přizpůsobit svým dovednostem a podmínkám.

Další inspirativní videa naleznete zde.

Aktuálně

Aktuality

SLEDUJ ŽIVĚ

Poslední domácí utkání 25. kola F:NL FK FOTBAL TŘINEC : FK BLANSKO můžete sledovat zde.

18. 5. 2021, 14:51

SLEDUJ ŽIVĚ 24.kolo F:NL

Stream 24. kola FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY FK Fotbal Třinec – 1.SK PROSTĚJOV můžete sledovat díky STARMEDIA na našem webu ZDE.

11. 5. 2021, 14:16