• Vítejte na novém webu FK Fotbal Třinec!
Preview k zápasu

Boj o první jarní výhru. Třinec se postaví Dukle

pátek 02. dubna. 2021 | Redakce
Dukla Praha, která se netají postupovými ambicemi, bude dalším soupeřem třineckých fotbalistů. Zítřejší zápas na Hřišti Rudolfa Labaje bude mít výkop v 16.30 hodin.

Střetnutí, které mohou diváci sledovat díky STAR MEDIA na webu, přinese souboj osmého a jedenáctého týmu Fortuna:Národní ligy.

Papírovým favoritem střetnutí budou svěřenci trenéra Romana Skuhravého, kteří mají o čtyři body více. Na jaře hráli jen jednou, Ústí nad Labem rozprášili 5:0.

Dukla půjde do druholigového utkání po karanténě a především po dlouhé měsíční pauze.

Třinečtí fotbalisté sice všechna svá jarní utkání odehráli, ale nebylo to zdaleka podle jejich představ. V Blansku a ve Vlašimi neskórovali a prohráli 2:0, respektive 1:0.

Mezitím se střelecky neprosadili ani v domácí střetnutí s Varnsdorfem a zapsali pouze bod za bezgólovou remízu. Dohromady jich nastřádali 16, mužstva ze suterénu tabulky jsou jim v patách.

„To, co jsme nahráli a podzim, jsme ve třech jarních zápasech ztratili,“ přiznal asistent trenéra Tomáš Jakus. V reprezentační pauze třinečtí fotbalisté brankou Puchela vyhráli v Opavě.

Naposledy se Třinečtí radovali z gólu v Prostějově, jejich střelecká indispozice trvá už přes 300 minut. „Je nám v podstatě jedno, zda hraje s týmem z horní části nebo ze spodní části tabulky. Naším problémem je střílení gólů,“ přiznal Jakus.

Třinec se postupně utká s Duklou, Jihlavou, Žižkovem a Hradcem Králové. „Teď máme před sebou čtyři těžké soupeře. Do každého zápasu jdeme s cílem zvítězit. Paradoxně nám více vyhovuje hrát proti silnějším týmům. Proti Dukle budeme chtít navázat na druhý poločas utkání ve Vlašimi, který byl asi náš nejlepší v sezoně,“ uzavřel asistent trenéra Františka Straky.

Aktuálně

Aktuality

Sledujte dnešní utkání

17. kolo: 9. 4. 2021 - FC Vysočina vs. FK Fotbal Třinec můžete sledovat zde.

9. 4. 2021, 10:54

stream ŽIVĚ

Živý přenos 16. kola FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY FK Fotbal Třinec – FK Dukla Praha můžete sledovat díky STAR MEDIA na našem webu zde.

1. 4. 2021, 17:15