• Vítejte na novém webu FK Fotbal Třinec!
Články mládež

Fotbalová školička se stále rozrůstá

pátek 28. května. 2021 | Jana Zipserová
Velký zájem o sport zaznamenává fotbalová školička trénink co trénink.

Každé pondělí se schází ve skvělé náladě hromada dětí, která natěšeně drží míč u těla a nemůže se dočkat až začne fotbalový trénink. Celou jednu hodinu se děti těší z pohybu a jejich zklamání je docela patrné, když nadchází rozlučkový pokřik, kterým se trénink ukončuje. Slovy "Tři, dva, jedna, Třinéééééééc!!!" se děti společně s trenérkami loučí a těší se na další pondělí, kdy se opět sejdou.

Školička bezmála čítá již přes třicet nadšených dětí a další se stále hlásí, aby se staly součástí týmu. Tréninky jsou pestré, plné her a dovednostních cviků nejen s míčem. A za jejich neuvěřitelnou snahu proto nechybí ani následné odměny.

A v tomto měsíci čeká na malé fotbalisty a fotbalistky ještě jedno obrovské překvapení a to v podobě přátelského utkání proti stejně zapáleným dětem z týmu havířovských indiánů. Bude to jejich první střet a porovnání sil proti jinému týmu.Aktuálně

Aktuality

SLEDUJ ŽIVĚ

Poslední domácí utkání 25. kola F:NL FK FOTBAL TŘINEC : FK BLANSKO můžete sledovat zde.

18. 5. 2021, 14:51

SLEDUJ ŽIVĚ 24.kolo F:NL

Stream 24. kola FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY FK Fotbal Třinec – 1.SK PROSTĚJOV můžete sledovat díky STARMEDIA na našem webu ZDE.

11. 5. 2021, 14:16