• Vítejte na novém webu FK Fotbal Třinec!
Preview k zápasu

Sezonu zakončí Třinec v Líšni. Vybojuje sedmou příčku?

sobota 29. května. 2021 | Redakce
Líšeň bude posledním soupeřem třineckých fotbalistů. Pokud na okraji Brna překvapí a zvítězí, zakončí sezonu na sedmé příčce.

Poslední, 26. kolo Fortuna:Národní ligy, určí konečné pořadí v tabulce. Již nyní je jisté, že za vítězným Hradcem Králové skončí Líšeň a ze třetího místa se budou radovat v Prostějově. Blansko skončí předposlední a Vyšehrad poslední – to je rovněž jasné.

Pořadí od čtvrtého do dvanáctého místa se ještě může změnit. Třinec zítra zavítá do Líšně, Varnsdorf vyzve Ústí nad Labem.

Blansko se rozloučí s druhou ligou duelem s Prostějovem, Jihlava změří síly s Chrudimí a Žižkov s Táborskem.

V pražském derby se utká Dukla se sestupujícím Vyšehradem a Hradec Králové odehraje poslední druholigový duel ve Vlašimi.

Se svým letošním posledním soupeřem má Třinec zápornou bilanci. V předchozí sezoně s Líšní doma remizoval 1:1 a na jaře si z Brna přivezl drtivou porážku v poměru 2:6.

V pozvolna končícím soutěžním ročníku byla Líšeň prvním soupeřem Třince. Na hřišti Rudolfa Labaje po poločase prohrávala 1:2, ale nakonec stav otočila a zvítězila 3:2.

V kádru brněnského týmu figuruje dvojice fotbalistů, která v minulosti nastupovala za Třinec. Jedná se o útočníka Marka Szotkowského a středopolaře Jaroslava Málka, který je s 13 zásahy nejlepším střelcem soutěže.

Do Brna zítra nepojedou dva vykartovaní hráči. Jan Javůrek dostal proti Blansku čtvrtou žlutou kartu a Jakub Habusta bude pykat za vyloučení s Prostějovem.

Třebaže jednoznačným favoritem střetnutí je Líšeň, svěřenci trenéra Františka Straky jsou odhodlaní uspět.

Budeme se snažit dovézt nějaké body. Díky výhře můžeme skončit sedmí. Chceme se o sedmé místo porvat,“ řekl brankář Třince Jiří Adamuška.

Aktuálně

Aktuality

SLEDUJ ŽIVĚ

Poslední domácí utkání 25. kola F:NL FK FOTBAL TŘINEC : FK BLANSKO můžete sledovat zde.

18. 5. 2021, 14:51

SLEDUJ ŽIVĚ 24.kolo F:NL

Stream 24. kola FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY FK Fotbal Třinec – 1.SK PROSTĚJOV můžete sledovat díky STARMEDIA na našem webu ZDE.

11. 5. 2021, 14:16