• Vítejte na novém webu FK Fotbal Třinec!
Aktuální zprávy

Změny ve vedení klubu

pondělí 07. června. 2021 | Tisková zpráva
Z druholigového Třince odchází KAREL KULA. Sedmapadesátiletý předseda představenstva a generální manažer se s vedením klubu vzájemně dohodl na ukončení smlouvy.

Funkci předsedy představenstva a generálního managera FK FOTBAL TŘINEC vykonával od května 2012. Během svého působení zastával současně i pozici trenéra týmu A, kdy na podzim 2014 nahradil odvolaného trenéra Pavla Hajného a vedl třinecký tým i v jarní části F:NL. Karel Kula se s vedením klubu vzájemně dohodl na ukončení své činnosti k 30. 6. 2021.

Za jeho dlouholetou práci děkujeme, přejeme hodně štěstí v další kariéře a osobním životě. Bylo nám ctí s Karlem Kulou pracovat a věříme, že třinecký fotbal zůstane v jeho srdci.

Vedení klubu převezme od 1. července 2021 Mgr. Petr Hrazdílek (roč.1975). Třinecký rodák působí v klubu od roku 2002, který v minulém období pracoval na pozici vedoucího trenéra mládeže. Během činnosti získával zkušenosti ze svého působení v zahraničních fotbalových klubech, egyptské Káhiře a čínské Fuzhou. V tuto chvíli bude jeho nejdůležitějším úkolem spolupráce se sportovním manažerem, a to zejména ohledně sestavení A týmu na nastávající ligový ročník tak, aby byl naplněn stanovený klubový cíl.

Aktuálně

Aktuality

SLEDUJ ŽIVĚ

Poslední domácí utkání 25. kola F:NL FK FOTBAL TŘINEC : FK BLANSKO můžete sledovat zde.

18. 5. 2021, 14:51

SLEDUJ ŽIVĚ 24.kolo F:NL

Stream 24. kola FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY FK Fotbal Třinec – 1.SK PROSTĚJOV můžete sledovat díky STARMEDIA na našem webu ZDE.

11. 5. 2021, 14:16