Zápas

Výhru nad Kroměříží vystřelil v závěru Weber

pátek 09. července. 2021 | Redakce
Brankou středopolaře Tomáše Webera z 88. minuty vyhráli fotbalisté Třince v dalším přípravném utkání nad třetiligovým týmem Kroměříže.

Na pažit kroměřížského stadionu vyběhli od první minuty například Christián Steinhübel, který se v sestavě objevil po delší odmlce, nový brankář Lukáš Hasalík a také staronová posila do útoku – Václav Juřena.

V prvním poločase se nic zvláštního neudálo, hrálo se povětšinou mezi šestnáctkami, nebezpečných situací v šestnáctkách bylo pomálu.

Ve druhém dějství se obraz hry pozvolna začal měnit ve prospěch Třince. V posledních dvaceti minutách měli hosté územní převahu, která vyústila v jejich vítězný gól.

Bedecs poslal dlouhý mí na Omastu, ten našlápl po lajně a posléze přihrál na Tomáše Webera nabíhajícího z druhé vlny, který uklidil míč k tyči – 0:1.

Už dříve měla jednu velikou příležitost domácí Hanácká Slavia, ale za již překonaného Hasalíka na brankové čáře zaskočil stoper Foltyn.

Příští sobotu v 11. hodin čeká třinecké fotbalisty domácí generálka s Bánskou Bystricí.

Zatím není jasné, zda do ní zasáhne také 26letý defenzivní záložník či obránce Josue N´toya.

Francouzský fotbalista s gabonskými kořeny, který má zkušenosti z kyperské a bulharské nejvyšší soutěže, bude v Třinci na týdenních testech a posléze se rozhodne o jeho další budoucnosti.

Aktuálně

Aktuality

Hráč a trenér sezóny F:NL

Jako každý rok proběhlo tradiční hlasování kapitánů a koučů všech klubů, kteří ze svých řad vybrali nejlepšího hráče a trenéra sezóny. Trenérem sezóny se stal Richard Dostálek (FC Zbrojovka Brno). Vítězem mezi hráči byl vybrán Jakub Řezníček, který dopomohl Brnu k okamžitému návratu mezi českou elitu sedmnácti vstřelenými brankami. V této anketě bodoval i náš Lukáš Kania. Blahopřejeme! Hráč a trenér sezóny F:NL

19. 5. 2022, 22:58

POSLEDNÍ DVA ZÁPASY ZDARMA

Na poslední dva domácí zápasy jarní části F:NL bude v TŘINCI vstup zdarma. Sobota 30.4. v 10:15 hodin s Příbrami/ Středa 11.5. v 17 hodin s MFK VYŠKOV / Věříme, že nás přijdete podpořit.

30. 4. 2022, 09:04