Rozhovory

Moje góly? Poctivá práce celého mužstva, říká Ba

úterý 23. listopadu. 2021 | Redakce
Vítězný gól Třince na půdě Vyškova vsítil Tidjane Djiby Ba. Senegalský zadák dal branku do šatny, trefil se už potřetí v sezoně.

Po rohovém kopu jsi skóroval už potřetí. To už není náhoda, je to tak?

Snažíme se dávat góly po standardních situacích. Jsem moc rád, že se mi to podařilo. Není to jen moje zásluha, je to poctivá práce celého mužstva.

Po standardních situacích jsi skóroval i na Slovensku?

Ano. Na Slovensku se mi dařilo dávat góly v první i druhé lize. Většinou jsem se trefil hlavou, občas nohou. Někdy se mi smáli, že stoper dává góly. Říkal jsem, že je to umění.

Co na tvoje góly říkají spoluhráči?

Někdy si dělají legaci z toho, že góly dává obránce. Když zahrajeme dobře standardní situaci, máme dostatek vysokých hráčů, kteří dokážou dát gól. Někdy nám standardní situace nevycházejí, v jiných zápasech si jimi dokážeme vydatně pomoct.

Potáceli jste se na sestupových místech, po výhrách v Příbrami a Vyškově jste se dostali mimo sestupové příčky.

V úvodu sezony jsme venku nebodovali, poslední dva zápasy se nám podařilo vyhrát. Získali jsme důležité tři body, které nám pomohly k tomu, že jsme opustili sestupové příčky. Moc rádi bychom bodovali také na hřišti pražské Dukly. Ve druhé lize jsou soupeři vyrovnaní, na Duklu jedeme s cílem získat body.

Aktuálně

Aktuality

Hráč a trenér sezóny F:NL

Jako každý rok proběhlo tradiční hlasování kapitánů a koučů všech klubů, kteří ze svých řad vybrali nejlepšího hráče a trenéra sezóny. Trenérem sezóny se stal Richard Dostálek (FC Zbrojovka Brno). Vítězem mezi hráči byl vybrán Jakub Řezníček, který dopomohl Brnu k okamžitému návratu mezi českou elitu sedmnácti vstřelenými brankami. V této anketě bodoval i náš Lukáš Kania. Blahopřejeme! Hráč a trenér sezóny F:NL

19. 5. 2022, 22:58

POSLEDNÍ DVA ZÁPASY ZDARMA

Na poslední dva domácí zápasy jarní části F:NL bude v TŘINCI vstup zdarma. Sobota 30.4. v 10:15 hodin s Příbrami/ Středa 11.5. v 17 hodin s MFK VYŠKOV / Věříme, že nás přijdete podpořit.

30. 4. 2022, 09:04