Články mládež

U8: Ve Velké Bystřici se umístili čtvrtí

středa 24. listopadu. 2021 | Jana Zipserová
Do Olomouckého kraje zavítali třinečtí hoši s úmyslem předvést co v nich je. A jejich konečné umístění svědčí o tom, že toho zajisté docílili, jelikož na turnaji se popasovali s kvalitními velkokluby.

Výsledky U8

Třinec - TJ Sokol Olšany 2:0

Třinec - FC Baník Ostrava 0:0

Třinec - FK Nové Sady 1:2

Třinec - FC Sparta Brno 0:0

Třinec - SK Řetězárna Nová Ves 2:4

Třinec - FK Sigma Olomouc 4:0

Třinec - FC Sparta Brno 1:2 (rozhodly penalty)

Utkání o 3. - 4. místo

Třinec - FK Nové Sady 1:2


Hodnocení trenéra

Marian Pyszko, trenér FK Třinec U8

Skupinovou fázi jsme odehráli nevyrovnanými výkony, ale i to stačilo k postupu ze čtvrtého místa s pěti body do vyřazovacích bojů o medaile. Ve čtvrtfinále jsme nastoupili proti vítězi skupiny 1 Sigmě Olomouc, kterou jsme porazili naším nejlepším výkonem v turnaji 4:0 a slavili jsme za hlasité podpory naších fanoušků postup do semifinále. V semifinále jsem narazili na Spartu Brno. Začali jsme velmi dobře, vstřelili jsme gól a vedli jsme 1:0. Kluci byli po vstřelené brance v euforií a z následné akce doslova knokautoval Pinkas brněnského brankáře z deseti metrů ránou do hlavy. Po delším ošetřování jsme vypadli z tempa a brňané toho využili, šťastně srovnali na 1:1. Těsně před koncem brňané otočili skóre, po tomto gólu rozhodčí bez nastaveni za ošetřování ukončil utkání a tím pádem nám zavřel dveře do finále. Utkání o třetí místo jsme odehráli proti FK Nové Sady, které jsme bohužel prohráli po penaltách 2:1. Kluci obsadili čtvrté místo z celkových 1dvanácti týmů. Musím podotknout, že kluci ukázali, že umí držet krok s velkokluby jako jsou Sigmu Olomouc , Baník Ostrava a Spartou Brno a být jim více než vyrovnaným soupeřem. Za bojovnost jim děkujeme.

Aktuálně

Aktuality

Hráč a trenér sezóny F:NL

Jako každý rok proběhlo tradiční hlasování kapitánů a koučů všech klubů, kteří ze svých řad vybrali nejlepšího hráče a trenéra sezóny. Trenérem sezóny se stal Richard Dostálek (FC Zbrojovka Brno). Vítězem mezi hráči byl vybrán Jakub Řezníček, který dopomohl Brnu k okamžitému návratu mezi českou elitu sedmnácti vstřelenými brankami. V této anketě bodoval i náš Lukáš Kania. Blahopřejeme! Hráč a trenér sezóny F:NL

19. 5. 2022, 22:58

POSLEDNÍ DVA ZÁPASY ZDARMA

Na poslední dva domácí zápasy jarní části F:NL bude v TŘINCI vstup zdarma. Sobota 30.4. v 10:15 hodin s Příbrami/ Středa 11.5. v 17 hodin s MFK VYŠKOV / Věříme, že nás přijdete podpořit.

30. 4. 2022, 09:04