Články mládež

Překvapení pro školku Máchova

středa 01. prosince. 2021 | Jana Zipserová
Na cvičení dětí ze školky se přišlo podívat před vlastním tréninkem i několik třineckých hráčů. Spolu s dětmi se zapojili do cvičení a občas děti při hrách pozlobili.

Honička na ovečky a vlky děti rozehřála. Hladoví vlci lovili poslušné ovečky, které se nenechaly jen tak sežrat a vlkům se snažily utéct ze všech sil. Největší úspěch sklidila hra "Ocásky", kdy se dětem dalo lano jako čertův ocas a hráči z A mužstva jim je kradli. Malí čertíci nechtěli přijít o svůj ocásek a nebylo je lehké chytit, nakonec se však lovcům, třineckým hráčům, podařilo sesbírat všechny čertí ocasy.

V oblíbené hře Cukr, káva, limonáda se dětem povedly úžasné pozice, ve kterých musely vydržet, než se začalo opět odříkávat. K vidění byl například Superman, pejsek, robot a mnohé další figury. Poté děti ukázaly svou obratnost a rychlost při probíhání pod švihadlem. Dětem zprvu nešlo načasování, ale po několika pokusech už probíhaly téměř bez zastavení.

V další společné hře se stali muži v červeném záškodníky. Děti měly za úkol pochytat všechny barevné rybičky (míčky), které utekly z kádí (kruhy) stejné barvy. Červení záškodníci jim rybičky stále přehazovali, než se malým rybářům povedlo všechny rybičky správně barevně roztřídit.

Závěrem hráči Áčka děti odměnili za jejich snahu a skvělou zábavu nejen potleskem, ale také drobnostmi, které pro malé sportovce přinesli.


Aktuálně

Aktuality

30.kolo na ČT2

30. kola F:NL MFK Karviná - FK Třinec můžete sledovat od 17 hodin na ČT 2.

28. 5. 2023, 10:37

29.KOLO ŽIVĚ

Poslední domácí zápas můžete sledovat na SPORTTOTAL.CZ

24. 5. 2023, 13:05