Články mládež

U8: Navštívil je Mikuláš s čertem i andělem

úterý 07. prosince. 2021 | Jana Zipserová
Mikuláš, čert a anděl zavítali se podívat na třinecké mladé fotbalisty a překvapili je uprostřed tréninku. Děti takovou návštěvu vůbec nečekaly.

Trénink začal jako každý jiný, avšak v jeho polovině se najednou rozrazily dveře a v nich stál čert. Aby se děti moc nepolekaly, vzápětí se ukázal také Mikuláš spolu s andělem. Tato nečekaná návštěva rozzářila na dětských tvářích radostné úsměvy. Tělocvičnou se poté nesla báseň, za kterou byly děti odměněny balíčkem dobrot a to nebylo zdaleka vše. Nadílka pokračovala, jelikož trenéři se rozhodli také nadělit dětem za jejich píli a snahu během celé sezóny dárečky. A tak každý fotbalista dostal zlatou medaili a třinecký vak, ve kterém se ukrývala kšiltovka se zimní čepicí. Tento výjimečný den si všichni náramně užili.

Aktuálně

Aktuality

S Prostějovem živě

2.kolo F:NL 1. SK Prostějov: FK TŘINEC můžete sledovat zde!

5. 8. 2022, 15:41

K zápasu s Karvinou

Doporučení fanouškům: Přijďte včas!

Třinec zahájí novou sezonu na domácím hřišti v 10,15 hodin s MFK Karviná. Klub apeluje na fanoušky, aby na zápas přišli včas. Díky tomu se tak fanoušci vyhnou nepříjemným frontám u pokladny.

Klub by rád také upozornil, že na stadion nebudou vpuštěny osoby s vlastním občerstvením, zvířetem, zbraní či dalšími jinými předměty, které by mohly ohrozit bezpečnost ostatních návštěvníků. Každý návštěvník se zakoupením vstupenky zavazuje respektovat návštěvní řád stadionu.

Připomínáme, že vstup na stadion je možný

60 minut před začátkem utkání a opět budou v prodeji permanentní vstupenky.

Vstup pro fanoušky hostí bude připraven zde

Cena vstupenky 100,-Kč/ Zlevněná 60,-Kč

29. 7. 2022, 11:17