• Vítejte na novém webu FK Fotbal Třinec!
Články mládež

U8: Navštívil je Mikuláš s čertem i andělem

úterý 07. prosince. 2021 | Jana Zipserová
Mikuláš, čert a anděl zavítali se podívat na třinecké mladé fotbalisty a překvapili je uprostřed tréninku. Děti takovou návštěvu vůbec nečekaly.

Trénink začal jako každý jiný, avšak v jeho polovině se najednou rozrazily dveře a v nich stál čert. Aby se děti moc nepolekaly, vzápětí se ukázal také Mikuláš spolu s andělem. Tato nečekaná návštěva rozzářila na dětských tvářích radostné úsměvy. Tělocvičnou se poté nesla báseň, za kterou byly děti odměněny balíčkem dobrot a to nebylo zdaleka vše. Nadílka pokračovala, jelikož trenéři se rozhodli také nadělit dětem za jejich píli a snahu během celé sezóny dárečky. A tak každý fotbalista dostal zlatou medaili a třinecký vak, ve kterém se ukrývala kšiltovka se zimní čepicí. Tento výjimečný den si všichni náramně užili.

Aktuálně

Aktuality

S FRÝDKEM V 17:30 HODIN

Prvním soupeřem v přípravě bude ve středu 19.01. 2022 MFK FRÝDEK-MÍSTEK. Hrajeme na umělce od 17:30 hodin. Jste srdečně zváni. Přehled dalším přátelských zápasů najdete zde.

19. 1. 2022, 10:58

Nové termíny F:NL jaro 2022

Aktuální soutěžní ročník skončí v létě 2022 o týden dříve. FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA začne v původním termínu o prvním březnovém víkendu. Jedno ligové kolo navíc bylo ovšem zařazeno výjimečně na konec března do reprezentační přestávky. S původně avizovanými třemi vloženými koly pak FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA dokončí svých třicet kol o týden dříve tak, aby se barážová dvojutkání mohla sehrát ve dnech 19. a 22. května 2022.Více zde

23. 11. 2021, 23:54