Aktuální zprávy

Knihy k Vánocům prostě patří

pondělí 20. prosince. 2021 | Redakce
Vánoce bez knížek by snad ani nebyly pravými Vánocemi. Věnujte příběhy, které potěší každého fotbalového fanouška. Železných sto let třineckého fotbalu v unikátní knize. Najdete v ní nejen historické fotografie, tabulky, ale také příběhy, které provázely vznik našeho klubu. Tato kniha může být hezkým dárkem pod stromečkem pro vaše blízké. K dostání v Knihkupectví - Papírnictví Martin Procházka, (nám. T. G. Masaryka 387) za cenu 450,- Kč.

Z úvodu knihy...

Fotky pocházejí z doby, kdy udělat krásnou momentku neznamenalo jen vytáhnout telefon z kapsy a mít trochu štěstí. Dovedete si představit tu posedlost a příběh, který v sobě skrývá každý obrázek této knihy?

A věděli jste například, že u zrodu třinecké kopané stáli Italové?

„Italové byli ubytováni v bývalé smaltovně a se stravou to měli daleko lepší než civilní oby-vatelstvo. Proto „podnikaví“ žáci po vyučování brousili kolem smaltovny, a když na ně vojáci zavolali „Kamerad komm“ a nabízeli jim makarony s masem, které zbyly od oběda, nedali se dvakrát pobízet. Někdy jim dal kapitán, který byl velitelem posádky a uměl německy, i čokoládu. To byl svátek! Kapitán byl zároveň dobrým hráčem kopané a odpoledne šel s vojáky hrát na Cihelnu k lesíku. Kluci pochopitelně za nimi.

Kniha vznikala pod rukama tiskařů Tiskárny FINIDR, která patří mezi největší výrobce knih v pevné a měkké vazbě ve střední Evropě. A my jsme byli u toho, když se tiskla tato krásná kniha s velkou historií, která může být právě vaše.

Aktuálně

Aktuality

S Prostějovem živě

2.kolo F:NL 1. SK Prostějov: FK TŘINEC můžete sledovat zde!

5. 8. 2022, 15:41

K zápasu s Karvinou

Doporučení fanouškům: Přijďte včas!

Třinec zahájí novou sezonu na domácím hřišti v 10,15 hodin s MFK Karviná. Klub apeluje na fanoušky, aby na zápas přišli včas. Díky tomu se tak fanoušci vyhnou nepříjemným frontám u pokladny.

Klub by rád také upozornil, že na stadion nebudou vpuštěny osoby s vlastním občerstvením, zvířetem, zbraní či dalšími jinými předměty, které by mohly ohrozit bezpečnost ostatních návštěvníků. Každý návštěvník se zakoupením vstupenky zavazuje respektovat návštěvní řád stadionu.

Připomínáme, že vstup na stadion je možný

60 minut před začátkem utkání a opět budou v prodeji permanentní vstupenky.

Vstup pro fanoušky hostí bude připraven zde

Cena vstupenky 100,-Kč/ Zlevněná 60,-Kč

29. 7. 2022, 11:17