Aktuální zprávy

Poděkování

čtvrtek 23. prosince. 2021 | Klub
Blíží se konec dalšího kalendářního roku, což je vždy příležitostí k bilancování a poděkování všem fanouškům a partnerům. Nejinak je tomu i v našem fotbalovém klubu.

Jménem celého fotbalového klubu bychom rádi poděkovali všem fotbalovým fanouškům, partnerům a sponzorům za jejich přízeň v roce 2021. Nesmírně si vaší podpory vážíme, jelikož bez ní bychom jen těžko mohli naplňovat naše cíle. Jsme moc hrdí na to, jak jsme se dokázali vypořádat s covidovou dobou, která přinesla spousty nejistot, změn. Velký dík patří taky našim trenérům, za příkladnou a perfektní práci s mládeží.

Všem přejeme krásné prožití vánočních svátků a do nového roku 2022 hlavně zdraví, štěstí a spousty osobních i pracovních úspěchů.

Aktuálně

Aktuality

S Prostějovem živě

2.kolo F:NL 1. SK Prostějov: FK TŘINEC můžete sledovat zde!

5. 8. 2022, 15:41

K zápasu s Karvinou

Doporučení fanouškům: Přijďte včas!

Třinec zahájí novou sezonu na domácím hřišti v 10,15 hodin s MFK Karviná. Klub apeluje na fanoušky, aby na zápas přišli včas. Díky tomu se tak fanoušci vyhnou nepříjemným frontám u pokladny.

Klub by rád také upozornil, že na stadion nebudou vpuštěny osoby s vlastním občerstvením, zvířetem, zbraní či dalšími jinými předměty, které by mohly ohrozit bezpečnost ostatních návštěvníků. Každý návštěvník se zakoupením vstupenky zavazuje respektovat návštěvní řád stadionu.

Připomínáme, že vstup na stadion je možný

60 minut před začátkem utkání a opět budou v prodeji permanentní vstupenky.

Vstup pro fanoušky hostí bude připraven zde

Cena vstupenky 100,-Kč/ Zlevněná 60,-Kč

29. 7. 2022, 11:17