• Vítejte na novém webu FK Fotbal Třinec!
Aktuální zprávy

Modelový zápas: Červení zdolali černé

sobota 08. ledna. 2022 | Redakce
Úvodní týden zimní přípravy zakončili třinečtí fotbalisté modelovým utkáním, v němž hráči v červených dresech porazili fotbalisty v černé kombinaci 4:3.

Po zahajovacím úterním tréninku se třinečtí fotbalisté ve středu, ve čtvrtek a v pátek připravovali dvoufázově.

„Třeba ve čtvrtek jsme běhali osmkrát jeden kilometr. Měli jsme i velmi náročné tréninky v posilovně. Kluky bolí nohy, především stehna, mají problém sejít ze schodů. Tak už to ale v přípravě bývá. V nohách toho kluci mají hodně, pracovali velice dobře,“ pochvaloval si hlavní trenér třineckých fotbalistů Martin Zbončák.

Tréninkový zápas se v sobotu dopoledne uskutečnil na hřišti s umělou trávou, hrálo se dvakrát 35 minut. Za vítěze dvakrát skóroval Václav Juřena, po jedné brance přidali Tomáš Omasta a Denis Nieslanik. Branky fotbalistů hrajících v černém obstarali Michal Petráň, Martin Foltyn a Matěj Mieszek.

„Utkání bylo vrcholem úvodního týdne a splnilo svůj účel. Chtěli jsme vidět v akci Ondru Machuču, Denise Nieslanika a mladé kluky z dorostu. Jsme rádi, že jsme mohli hrát jedenáct proti jedenácti. Kluci to odehráli poctivě, předvedli spoustu hezkých akcí,“ dodal trenér Zbončák.

ČERVENÍ - ČERNÍ 4:3

Branky: Juřena 2, Omasta, Nieslanik - Mieszek, Petráň, Foltyn.

ČERVENÍ: Benedik - Szewieczek, Zogata, Klusák, Javůrek - Omasta, Buneš, Habusta, Kaniok - Juřena, Nieslanik.

ČERNÍ: Hasalík - Bolf, Mieszek, Klimek, Hýbl - Burgo, Machuča, Foltyn, Kania - Petráň, Puchel.

Aktuálně

Aktuality

S FRÝDKEM V 17:30 HODIN

Prvním soupeřem v přípravě bude ve středu 19.01. 2022 MFK FRÝDEK-MÍSTEK. Hrajeme na umělce od 17:30 hodin. Jste srdečně zváni. Přehled dalším přátelských zápasů najdete zde.

19. 1. 2022, 10:58

Nové termíny F:NL jaro 2022

Aktuální soutěžní ročník skončí v létě 2022 o týden dříve. FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA začne v původním termínu o prvním březnovém víkendu. Jedno ligové kolo navíc bylo ovšem zařazeno výjimečně na konec března do reprezentační přestávky. S původně avizovanými třemi vloženými koly pak FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA dokončí svých třicet kol o týden dříve tak, aby se barážová dvojutkání mohla sehrát ve dnech 19. a 22. května 2022.Více zde

23. 11. 2021, 23:54