Aktuální zprávy

Modelový zápas: Červení zdolali černé

sobota 08. ledna. 2022 | Redakce
Úvodní týden zimní přípravy zakončili třinečtí fotbalisté modelovým utkáním, v němž hráči v červených dresech porazili fotbalisty v černé kombinaci 4:3.

Po zahajovacím úterním tréninku se třinečtí fotbalisté ve středu, ve čtvrtek a v pátek připravovali dvoufázově.

„Třeba ve čtvrtek jsme běhali osmkrát jeden kilometr. Měli jsme i velmi náročné tréninky v posilovně. Kluky bolí nohy, především stehna, mají problém sejít ze schodů. Tak už to ale v přípravě bývá. V nohách toho kluci mají hodně, pracovali velice dobře,“ pochvaloval si hlavní trenér třineckých fotbalistů Martin Zbončák.

Tréninkový zápas se v sobotu dopoledne uskutečnil na hřišti s umělou trávou, hrálo se dvakrát 35 minut. Za vítěze dvakrát skóroval Václav Juřena, po jedné brance přidali Tomáš Omasta a Denis Nieslanik. Branky fotbalistů hrajících v černém obstarali Michal Petráň, Martin Foltyn a Matěj Mieszek.

„Utkání bylo vrcholem úvodního týdne a splnilo svůj účel. Chtěli jsme vidět v akci Ondru Machuču, Denise Nieslanika a mladé kluky z dorostu. Jsme rádi, že jsme mohli hrát jedenáct proti jedenácti. Kluci to odehráli poctivě, předvedli spoustu hezkých akcí,“ dodal trenér Zbončák.

ČERVENÍ - ČERNÍ 4:3

Branky: Juřena 2, Omasta, Nieslanik - Mieszek, Petráň, Foltyn.

ČERVENÍ: Benedik - Szewieczek, Zogata, Klusák, Javůrek - Omasta, Buneš, Habusta, Kaniok - Juřena, Nieslanik.

ČERNÍ: Hasalík - Bolf, Mieszek, Klimek, Hýbl - Burgo, Machuča, Foltyn, Kania - Petráň, Puchel.

Aktuálně

Aktuality

S Prostějovem živě

2.kolo F:NL 1. SK Prostějov: FK TŘINEC můžete sledovat zde!

5. 8. 2022, 15:41

K zápasu s Karvinou

Doporučení fanouškům: Přijďte včas!

Třinec zahájí novou sezonu na domácím hřišti v 10,15 hodin s MFK Karviná. Klub apeluje na fanoušky, aby na zápas přišli včas. Díky tomu se tak fanoušci vyhnou nepříjemným frontám u pokladny.

Klub by rád také upozornil, že na stadion nebudou vpuštěny osoby s vlastním občerstvením, zvířetem, zbraní či dalšími jinými předměty, které by mohly ohrozit bezpečnost ostatních návštěvníků. Každý návštěvník se zakoupením vstupenky zavazuje respektovat návštěvní řád stadionu.

Připomínáme, že vstup na stadion je možný

60 minut před začátkem utkání a opět budou v prodeji permanentní vstupenky.

Vstup pro fanoušky hostí bude připraven zde

Cena vstupenky 100,-Kč/ Zlevněná 60,-Kč

29. 7. 2022, 11:17