Aktuální zprávy

Na soustředění vyrazili i mladíci z dorostu

úterý 11. ledna. 2022 | Redakce
Fotbalový Třinec zařadil do přípravy své talentované odchovance. V tomto týdnu nabírají s druholigovým týmem fyzickou kondici na soustředění v Luhačovicích.

Pětice hráčů z dorostu se zapojila do společné přípravy s prvním týmem a v sobotu odehrála modelový tréninkový zápas na umělé trávě.

Trenéři Třince Martin Zbončák a Zdeněk Cieslar vzali na soustředění obránce Pavla Klimka, Matěje Mieszka, Davida Zogatu a záložníka Vojtěcha Kanioka. Brankář Jakub Benedik zůstal doma kvůli studijním povinnostem.

Kluci si zasloužili šanci svými výkony a svým přístupem v podzimní části dorosteneckých soutěží. Vidíme v nich určitý potenciál. Koneckonců nejenom v nich, ale i v dalších. Teď jsme si však vybrali tyto hráče a doufáme, že ostatní je budou následovat,“ řekl sportovní manažer Fotbalu Třinec Marek Čelůstka.

Od příštího týdne třinecké fotbalisty čekají přípravné zápasy. Prvním vyzyvatelem bude Frýdek-Místek, následuje Žilina. „V těchto dvou utkáních si kluci určitě zahrají. Bude záležet pouze na jejich přístupu, výkonnosti a na tom, jak se budou adaptovat na mužský fotbal. To je hlavní důvod, proč jsme je přeřadili. Díky tomu dostanou šanci přesvědčit se, že dorostenecký fotbal je úplně jiný než mužský,“ dodal Čelůstka.

Na snímcích jsou David Zogata, Matěj Mieszek, Pavel Klimek, Vojtěch Kaniok a Jakub Benedik.

Aktuálně

Aktuality

S Prostějovem živě

2.kolo F:NL 1. SK Prostějov: FK TŘINEC můžete sledovat zde!

5. 8. 2022, 15:41

K zápasu s Karvinou

Doporučení fanouškům: Přijďte včas!

Třinec zahájí novou sezonu na domácím hřišti v 10,15 hodin s MFK Karviná. Klub apeluje na fanoušky, aby na zápas přišli včas. Díky tomu se tak fanoušci vyhnou nepříjemným frontám u pokladny.

Klub by rád také upozornil, že na stadion nebudou vpuštěny osoby s vlastním občerstvením, zvířetem, zbraní či dalšími jinými předměty, které by mohly ohrozit bezpečnost ostatních návštěvníků. Každý návštěvník se zakoupením vstupenky zavazuje respektovat návštěvní řád stadionu.

Připomínáme, že vstup na stadion je možný

60 minut před začátkem utkání a opět budou v prodeji permanentní vstupenky.

Vstup pro fanoušky hostí bude připraven zde

Cena vstupenky 100,-Kč/ Zlevněná 60,-Kč

29. 7. 2022, 11:17