Zápas

Třinec na úvod přehrál Frýdek-Místek

středa 19. ledna. 2022 | Redakce
Sérii přípravných utkání odstartovali třinečtí fotbalisté přesvědčivým vítězstvím nad třetiligovým Frýdkem-Místkem. O góly se postarali Puchel s Nieslanikem.

Třinečtí trenéři dali příležitost dorostencům Zogatovi, Klimkovi, Mieszkovi a Kaniokovi. Nastoupili i záložníci, kteří přišli na zkoušku - Ondřej Machuča a Iheb Hadj Khalifa z Tunisu.

V zahajovacím zimním přípravném střetnutí jako první zahrozili domácí, ale Habusta, Javůrek ani Zogata gólmana Květoně nepokořili.

Kapituloval až po půlhodině hry, kdy Zogata našel kolmou přihrávkou neobsazeného Puchela a ten gólmana hostů obstřelil – 1:0.

Na druhém úspěchu měl podíl druhý z mladíků v třinecké sestavě. Klimek dlouhou přihrávkou vysunul Kaniu, ten odcentroval a Puchel se placírkou trefil podruhé – 2:0.

Po změně stran měl gól na hlavě Nieslanik, brankář hostí ovšem jeho pokus nadvakrát zneškodnil.

Vzápětí zahrozili hosté. Po rohovém kopu se k zakončení dostal Manzia, brankář Hasalík však dokázal vyškrábnout míč mimo.

O pár minut později se Puchel probil do pokutového území, jeden ze zadáků ho fauloval a Třinečtí získali výhodu pokutového kopu. K míči se postavil Nieslanik a s přehledem zvýšil na 3:0.

Zhruba dvacet minut před koncem se tentýž fotbalista dostal k hlavičce po centru Burga. Napoprvé na brankáře nevyzrál, ale z dorážky se už nemýlil a zaznamenal svůj druhý zásah v utkání.

K hattricku neměl daleko Puchel, ale jeho tvrdou ránu ze střední vzdálenosti brankář vyboxoval a v závěru si poradil také s jeho pokusem z úhlu.

Aktuálně

Aktuality

Hráč a trenér sezóny F:NL

Jako každý rok proběhlo tradiční hlasování kapitánů a koučů všech klubů, kteří ze svých řad vybrali nejlepšího hráče a trenéra sezóny. Trenérem sezóny se stal Richard Dostálek (FC Zbrojovka Brno). Vítězem mezi hráči byl vybrán Jakub Řezníček, který dopomohl Brnu k okamžitému návratu mezi českou elitu sedmnácti vstřelenými brankami. V této anketě bodoval i náš Lukáš Kania. Blahopřejeme! Hráč a trenér sezóny F:NL

19. 5. 2022, 22:58

POSLEDNÍ DVA ZÁPASY ZDARMA

Na poslední dva domácí zápasy jarní části F:NL bude v TŘINCI vstup zdarma. Sobota 30.4. v 10:15 hodin s Příbrami/ Středa 11.5. v 17 hodin s MFK VYŠKOV / Věříme, že nás přijdete podpořit.

30. 4. 2022, 09:04