Aktuální zprávy

Třinec přivedl záložníka Ondřeje Machuču

pondělí 24. ledna. 2022 | Redakce
Zimní posilou Třince s pořadovým číslem dvě se stal defenzivní záložník Ondřej Machuča, jenž naposledy oblékal dres Seredi ve slovenské nejvyšší soutěži.

Pětadvacetiletý defenzivní záložník začínal s fotbalem ve Velkých Heralticích. Mládežnická léta strávil v Opavě, kde si jej vyhlédl Liberec. Pod Ještědem debutoval v nejvyšší soutěži, posléze hostoval ve Zlatých Moravcích, Znojmě, Jihlavě a Sokolově.

Poslední štací Ondřeje Machuči byla Sereď, účastník první slovenské ligy. „Během tři týdny trvajících testů Ondra zaujal oba trenéry. Svým přístupem a pracovitostí. Dokázal, že bude pro náš tým přínosem. Je pracovitým defenzivním záložníkem s výborným fyzickým fondem, úspěšným v osobních soubojích,“ představil novou posilu generální manažer Fotbalu Třinec Petr Hrazdílek.

Ondřej Machuča nastoupil za Třinec v přípravných utkáních s Frýdkem-Místkem a Žilinou. „Rád bych se probojoval do základní sestavy a dopomohl Třinci k záchraně druhé ligy. Je tady dobrý tým, v tabulce by měl být rozhodně výš,“ řekl nový člen třineckého kádru.

Aktuálně

Aktuality

Hráč a trenér sezóny F:NL

Jako každý rok proběhlo tradiční hlasování kapitánů a koučů všech klubů, kteří ze svých řad vybrali nejlepšího hráče a trenéra sezóny. Trenérem sezóny se stal Richard Dostálek (FC Zbrojovka Brno). Vítězem mezi hráči byl vybrán Jakub Řezníček, který dopomohl Brnu k okamžitému návratu mezi českou elitu sedmnácti vstřelenými brankami. V této anketě bodoval i náš Lukáš Kania. Blahopřejeme! Hráč a trenér sezóny F:NL

19. 5. 2022, 22:58

POSLEDNÍ DVA ZÁPASY ZDARMA

Na poslední dva domácí zápasy jarní části F:NL bude v TŘINCI vstup zdarma. Sobota 30.4. v 10:15 hodin s Příbrami/ Středa 11.5. v 17 hodin s MFK VYŠKOV / Věříme, že nás přijdete podpořit.

30. 4. 2022, 09:04