Články mládež

U8: Poděkování klubu a sponzorům

pátek 13. května. 2022 | Jana Zipserová
Konec sezóny klepe na dveře a děti kategorie U8 rozhodně mají nač vzpomínat. Nabitý program, který jim naplánovali trenéři, jim přinesl mnoho zážitků a krásných vzpomínek. A jak to v této době bývá, nic z toho by se neudálo bez podpory klubu a sponzorů. Což si dobře trenéři uvědomují a tak vyjádřili svůj vděk vůči klubu i sponzorům.

Poděkování pro vedení třineckého fotbalu a sponzorům Kategorie fotbal Třinec U8

Na začátek, děkujeme vedení Třineckého fotbalu za přístup a podporu třinecké mládeže a sponzorům:

  • pneuservis LIPKA
  • autoservis SILESIA CARS
  • GRIMO BOZP
  • VESUVIUS
  • TURKL STAV
  • autodíly DARMA (Polsko)
  • p. Zbyněk Nieslanik

Za dary od sponzorů se uskutečnily pro děti různé sportovní i kulturní akce. Děti měly krásného Mikuláše s čertem, výborné soustředění ve Smilovicích s bowlingem, zakončeným turnajem o medaile, kde si každý hráč odvezl domů zlatou medaili. Dne 24.5 se kluci vydají do aquaparku v Istebná (Polsko) a následně se uskuteční zakončení, kde kluci odehrají nejtěžší zápas sezóny proti maminkám.

Kluci dostali za velkého přispění fotbalu Třinec a sponzorů šusťákové soupravy, zimní čepice, kšiltovky, rukavice, štulpny, švihadla a mnohé další. Dále se peníze využily na nákupy svačinek, obědů, večeří, pitného režimu, sladkostí a pohonných hmot. Za necelý rok kluci odehráli velkou porci zápasů a turnajů (např. Polsko 2. místo, Hradec Králové 14. místo, Hlučín 2. místo, Třinec – Hala Stars 1. místo, Vratimov 3. místo atd.), kde ukázali, že se můžou konfrontovat i s daleko většími kluby. Vyvrcholení sezóny pro kluky bude 3.6. - 5.6. finále Poháru mládeže v Benešově.

Chtěli by jsme Vás pozvat dne 1.6 2022 od 15:00 na Den dětí, který Fotbal Třinec pořádá pro fotbalisty a fotbalistky přípravek na hřišti na Borku. Děti si zahrají mezi sebou na několika postavených hřištích, zábavu jim také zajistí skákací hrad a hlad se žízní budou moci zahnat u stánků s občerstvením. Tímto Vás srdečně zveme, tak dorazte s rodinou si užít Den dětí s fotbalem.

Ještě jednou děkuji za nás trenéry, hráče i rodiče, kteří vytvořili skvělou partu a jsou nedílnou součástí týmu Fotbal Třinec kategorie U8.

Tomáš Vávra, trenér FK Třinec U8

Aktuálně

Aktuality

Hráč a trenér sezóny F:NL

Jako každý rok proběhlo tradiční hlasování kapitánů a koučů všech klubů, kteří ze svých řad vybrali nejlepšího hráče a trenéra sezóny. Trenérem sezóny se stal Richard Dostálek (FC Zbrojovka Brno). Vítězem mezi hráči byl vybrán Jakub Řezníček, který dopomohl Brnu k okamžitému návratu mezi českou elitu sedmnácti vstřelenými brankami. V této anketě bodoval i náš Lukáš Kania. Blahopřejeme! Hráč a trenér sezóny F:NL

19. 5. 2022, 22:58

POSLEDNÍ DVA ZÁPASY ZDARMA

Na poslední dva domácí zápasy jarní části F:NL bude v TŘINCI vstup zdarma. Sobota 30.4. v 10:15 hodin s Příbrami/ Středa 11.5. v 17 hodin s MFK VYŠKOV / Věříme, že nás přijdete podpořit.

30. 4. 2022, 09:04