Rozhovory

Do Ústí pojedeme s čistou hlavou, řekl Aleš Nešický

pátek 13. května. 2022 | Redakce
V úvodu jara ho na dlouho vyřadil ze hry pochroumaný kotník. Proti Vyškovu se zkušený záložník Aleš Nešický vrátil na hřiště a dopomohl Třinci k důležité výhře, která znamenala udržení druhé ligy.

Vinou zranění kotníku, které jsi utrpěl v domácím klání s Prostějovem, jsi zasáhl pouze do šesti utkání…

Bohužel, představoval jsem si to jinak, ale takový je někdy fotbal. Mám radost aspoň z toho, že se nám povedlo těsně před koncem sezony vybojovat záchranu a tím jsme splnili náš cíl, takže nakonec můžeme být spokojení.

Jak náročné bylo sledovat počínání spoluhráčů pouze z hlediště?

Letošní příprava byla delší než sezona, která trvala v podstatě měsíc a půl. Zápasy šly rychle za sebou, já se bohužel hned v úvodu zranil. Nebylo příjemné sledovat kluky z tribuny. Jsem rád, že aspoň v závěru můžu mužstvu pomoct. Poté se začneme chystat na novou sezonu. Doufáme, že bude lepší.

V posledním domácím utkání jste herně příliš neoslnili. Svazovala vás nervozita?

Pro diváky to nebyl moc atraktivní zápas, přesto se nám v něm podařilo zvítězit. Mohlo to být i tím, že kluci byli nervózní, ale za týden se už nikdo nebude ptát, jakým způsobem jsme vyhráli. Počítá se výsledek 1:0, ten je pro nás podstatný.

S jakými úkoly tě trenéři po půlhodině hry poslali na trávník?

Trenér mi dal instrukce, abych podržel míč, řídil hru a trochu uklidnil spoluhráče. Jsem moc rád, že jsme to společně zvládli. Do Ústí tak můžeme jet s čistou hlavou.

Kotník, se kterým si dlouho laboroval, už je v pořádku?

Ještě to není úplně dobré, protože mě to pořád bolí, ale už je to lepší, než to bylo. Doufám, že do dvou třech týdnů bude noha úplně v pohodě a já se budu moct dobře nachystat na novou sezonu.

Aktuálně

Aktuality

Hráč a trenér sezóny F:NL

Jako každý rok proběhlo tradiční hlasování kapitánů a koučů všech klubů, kteří ze svých řad vybrali nejlepšího hráče a trenéra sezóny. Trenérem sezóny se stal Richard Dostálek (FC Zbrojovka Brno). Vítězem mezi hráči byl vybrán Jakub Řezníček, který dopomohl Brnu k okamžitému návratu mezi českou elitu sedmnácti vstřelenými brankami. V této anketě bodoval i náš Lukáš Kania. Blahopřejeme! Hráč a trenér sezóny F:NL

19. 5. 2022, 22:58

POSLEDNÍ DVA ZÁPASY ZDARMA

Na poslední dva domácí zápasy jarní části F:NL bude v TŘINCI vstup zdarma. Sobota 30.4. v 10:15 hodin s Příbrami/ Středa 11.5. v 17 hodin s MFK VYŠKOV / Věříme, že nás přijdete podpořit.

30. 4. 2022, 09:04