Rozhovory

Naše hra měla k ideálu daleko, tvrdí Matěj Hýbl

pondělí 20. června. 2022 | Redakce
Pod jediným úspěchem třineckých fotbalistů v zahajovacím přípravném zápase se podepsal Matěj Hýbl, který nastoupil na pozici levého záložníka.

Užili jste si utkání s Dubnicí na českotěšínském stadionu?

Samozřejmě. Každý raději hraje než trénuje. Myslím si, že ten zápas splnil účel z hlediska toho, že už máme něco v nohách. Šlo především o to, abychom to poctivě odmakali, protože teď nabíráme kondici. Chceme hrát náročným stylem a bez kondičky se neobejdeme.

Naskočil jsi na postu levého záložníka. Jak ti to vyhovovalo?

Můj post je sice bek, ale nevadí mi to. Mám větší možnost zaútočit a dát třeba gól, takže s tím větší problém nemám. Je to ale náročnější, používá se jiný typ náběhů.

Dvakrát jsi se zapsal mezi střelce, v prvním případě rozhodčí neuznali tvůj zásah kvůli domnělému postavení mimo hru.

Naše hra měla k ideálu daleko. Musíme být více produktivní, hlavně pak v soutěži. Venku jsme na jaře moc góly nedávali, to určitě budeme chtít změnit a být maximálně produktivní.

Jak náročná je příprava pod trenéry Zbončákem a Cieslarem?

Je to těžké, ale já tu dřinu mám rád. Bolí to, všichni nadáváme, ale vždycky to zkousneme. Příprava se odvíjí od toho, že budeme chtít hrát náročným stylem.

Aktuálně

Aktuality

PRVNÍ PŘÍPRAVNÉ ZÁPASY

V sobotu 18.6. 2022 od 11 hodin odehraje náš A tým první přípravný zápas s MFK DUBNICA. POZOR! První dva zápasy hrajeme na stadioně v Českém Těšíně. Přehled přípravných zápasů zde:

9. 6. 2022, 15:47

Hráč a trenér sezóny F:NL

Jako každý rok proběhlo tradiční hlasování kapitánů a koučů všech klubů, kteří ze svých řad vybrali nejlepšího hráče a trenéra sezóny. Trenérem sezóny se stal Richard Dostálek (FC Zbrojovka Brno). Vítězem mezi hráči byl vybrán Jakub Řezníček, který dopomohl Brnu k okamžitému návratu mezi českou elitu sedmnácti vstřelenými brankami. V této anketě bodoval i náš Lukáš Kania. Blahopřejeme! Hráč a trenér sezóny F:NL

19. 5. 2022, 22:58