Články mládež

U8: Zakončení ve velkém stylu

úterý 28. června. 2022 | Jana Zipserová
V nedělních odpoledních hodinách hřiště ve Vendryni ožilo. Rozloučení se sezónou si v plné parádě užily děti včetně rodičů a nebylo to jen tak ledajaké zakončení. Vyvrcholením této rozlučky bylo utkání maminek s hochy, které se nedaly zahanbit a v utkání ukázaly, co i ony pochytily při fandění svým ratolestem při turnajích, zápase či tréninkových jednotách.

Na kluky čekalo nejtěžší utkání sezóny, proti velmi kvalitnímu soupeři... Tím byl tým složený z řad maminek dětí. Už od začátku byla vidět velká rivalita, ale i natěšenost obou družstev. Že to utkání maminky braly vážně bylo znát už před samotným výkopem utkání, kde si zakřičeli svůj zastrašující bojový pokřik.

Ani kluci se nenechali zahanbit a opětovali svůj nový bojový pokřik. Na hřišti si jeden druhému nic neodpustili a bojovali při hlasitém fanděni svých tatínků až do konce. Utkání skončilo nerozhodně 7:7, tak o vítězi musely rozhodnout až penalty. V penaltovém rozstřelu byly šťastnější maminky, které porazily své klučiny nejtěsnějším rozdílem. Kluci se ještě v parném odpoledni osprchovali pod vodotryskem a užívali si při bohatém občerstvení až do pozdního večera. Trenéři s rodiči probrali právě ukončenou sezónu a nastínili, jak by si představovali práci v "nové" U9.

Aktuálně

Aktuality

S Prostějovem živě

2.kolo F:NL 1. SK Prostějov: FK TŘINEC můžete sledovat zde!

5. 8. 2022, 15:41

K zápasu s Karvinou

Doporučení fanouškům: Přijďte včas!

Třinec zahájí novou sezonu na domácím hřišti v 10,15 hodin s MFK Karviná. Klub apeluje na fanoušky, aby na zápas přišli včas. Díky tomu se tak fanoušci vyhnou nepříjemným frontám u pokladny.

Klub by rád také upozornil, že na stadion nebudou vpuštěny osoby s vlastním občerstvením, zvířetem, zbraní či dalšími jinými předměty, které by mohly ohrozit bezpečnost ostatních návštěvníků. Každý návštěvník se zakoupením vstupenky zavazuje respektovat návštěvní řád stadionu.

Připomínáme, že vstup na stadion je možný

60 minut před začátkem utkání a opět budou v prodeji permanentní vstupenky.

Vstup pro fanoušky hostí bude připraven zde

Cena vstupenky 100,-Kč/ Zlevněná 60,-Kč

29. 7. 2022, 11:17