Články mládež

Dívky zamávaly letošní sezóně... děkujeme

středa 29. června. 2022 | Jana Zipserová
Velký kus cesty ušla třinecká děvčata a je zapotřebí ocenit tento obrovský kus cesty, který absolvovala bez mrknutí oka.

Nejen že mají velkou a možná i tu nejtěžší část za sebou, děvčata se s nehynoucím elánem velmi těší na pokračování v jejich cestě za úspěchy.

"Pro naše třinecké dívky nemám jiných slov, než slov chvály. Je až neuvěřitelné, co a za jakých podmínek v tak krátkém čase dokázaly. Rozhodně se sešla úžasná skupina mladých nadšených dívek a to v tak hojném počtu, že jsme mohli sestavit tři plnohodnotné týmy. Na jejich zakončení jsem obdržel dres, ve kterém odehrávají svá utkání, což mne velmi potěšilo a tímto jim ještě jednou děkuji. Děkuji nejen všem zapáleným hráčkám hájící klubové barvy, ale také všem trenérkám, především však Janě Sikorové, za její skvělou práci a organizaci dívčích týmů. Nejen za sebe, nýbrž za celý klub přeji slečnám zasloužený prázdninový odpočinek a do dalších sezon hodně štěstí, elánu a úspěchů," pronesl na adresu třineckých děvčat Ředitel spolku a předseda výboru Mgr. Vladislav Bury.


Aktuálně

Aktuality

S Prostějovem živě

2.kolo F:NL 1. SK Prostějov: FK TŘINEC můžete sledovat zde!

5. 8. 2022, 15:41

K zápasu s Karvinou

Doporučení fanouškům: Přijďte včas!

Třinec zahájí novou sezonu na domácím hřišti v 10,15 hodin s MFK Karviná. Klub apeluje na fanoušky, aby na zápas přišli včas. Díky tomu se tak fanoušci vyhnou nepříjemným frontám u pokladny.

Klub by rád také upozornil, že na stadion nebudou vpuštěny osoby s vlastním občerstvením, zvířetem, zbraní či dalšími jinými předměty, které by mohly ohrozit bezpečnost ostatních návštěvníků. Každý návštěvník se zakoupením vstupenky zavazuje respektovat návštěvní řád stadionu.

Připomínáme, že vstup na stadion je možný

60 minut před začátkem utkání a opět budou v prodeji permanentní vstupenky.

Vstup pro fanoušky hostí bude připraven zde

Cena vstupenky 100,-Kč/ Zlevněná 60,-Kč

29. 7. 2022, 11:17