Aktuální zprávy

Ty máš červený puntík, ty černý, říkával trenér Gustav Lanz

čtvrtek 04. srpna. 2022 | Redakce
"Trenér Gustav Lanz rád rozdával puntíky. V kabině měl nástěnku se svými slavnými puntíky. Za dobrý výkon nebo docházku udělil hráči červený puntík, za neposlušnost zase černý. Na začátku týdne jsme dostávali domácí úkoly a na konci týdne jsme se zase museli na tréninku předvést," vzpomínají s úsměvem trenéři.

Gustav Lanz patřil mezi naše trenérské stálice. Vždyť ještě v roce 2016, ve věku 81 let, trénoval starší žáky. Prošel všemi kategoriemi, v roce1964 se stal trenérem A dorostu. Spolu s Gustavem Turoněm a Milanem Dvořáčkem vychovali nespočet fotbalových talentů.

V roce 1985 jsme všichni zažívali krásný úspěch našich žáků, kteří se stali vítězi Českého poháru "O míč Ivo Viktora".

Gustav Lanz patřil k nejvěrnějším fanouškům třineckého fotbalu a bohužel už žádné puntíky nerozdá. Ve věku 87 let odešel pan trenér, který svou práci miloval.

Čest jeho památce

Rozloučit se můžete ve středu 10.8.2022 v 15:00 hodin ve Smuteční obřadní síni v Třinci.

Aktuálně

Aktuality

S Prostějovem živě

2.kolo F:NL 1. SK Prostějov: FK TŘINEC můžete sledovat zde!

5. 8. 2022, 15:41

K zápasu s Karvinou

Doporučení fanouškům: Přijďte včas!

Třinec zahájí novou sezonu na domácím hřišti v 10,15 hodin s MFK Karviná. Klub apeluje na fanoušky, aby na zápas přišli včas. Díky tomu se tak fanoušci vyhnou nepříjemným frontám u pokladny.

Klub by rád také upozornil, že na stadion nebudou vpuštěny osoby s vlastním občerstvením, zvířetem, zbraní či dalšími jinými předměty, které by mohly ohrozit bezpečnost ostatních návštěvníků. Každý návštěvník se zakoupením vstupenky zavazuje respektovat návštěvní řád stadionu.

Připomínáme, že vstup na stadion je možný

60 minut před začátkem utkání a opět budou v prodeji permanentní vstupenky.

Vstup pro fanoušky hostí bude připraven zde

Cena vstupenky 100,-Kč/ Zlevněná 60,-Kč

29. 7. 2022, 11:17