Preview k zápasu

Třinec míří na Hanou. Čeká ho Prostějov

pátek 05. srpna. 2022 | Redakce
Druhým celkem, který los postavil do cesty třineckým fotbalistům, bude Prostějov. Sezonu otevřel vítězstvím nad rezervou Slavie.

Oba týmy, které zítra v 17 hodin vyběhnou proti sobě na stadionu Za Místním nádražím, vykročily do sezony odlišně. Zatímco Třinečtí na Hřišti Rudolfa Labaje podlehli exligové Karviné 0:3, Hanáci přivezli tři body z trávníku druholigového nováčka – béčka Slavie Praha.

A zatímco svěřenci trenéra Pavla Šustra, mezi které patří i extřinecká dvojice Jakub Bolf a David Gáč, chtějí potvrdit úvodní cenné vítězství, hosté z Třince by rádi urvali tři body, aby nezopakovali loňský nepovedený druholigový start.

Prostějov je tým, který má obrovskou kvalitu. O cestě, která by mohla vést k úspěchu, jsme se bavili a ukázali jsme si ji i na videu. Kluci dostali návod, jak se dostat soupeři na kobylku. Nějaký plán máme, budeme se chtít prosadit,“ předeslal trenér Třince Martin Zbončák.

Loni na podzim Třinec z Prostějova odjel s nepořízenou, v jarní odvetě přesvědčivě zvítězil. Co musí udělat, aby úspěch zopakoval a zapsal do tabulky první body?

Musíme si dát pozor na největší zbraně soupeře. Hlavně obounohého tvůrce hry Koudelku, šikovné a rychlé krajní záložníky Kušeje a Bartolomeua. Ve předu je potřeba dát si pozor na urostlého Pince, který hraje výborně zády k bráně a bude nebezpečný i při standardních situacích. Kluky jsme upozorňovali i na Omaleho, který dovede rychle vyvézt míč a otočit hru. Věřím, že silné stránky Prostějova dokážeme eliminovat,“ pokračoval kouč Třince s tím, že jeho svěřenci na Hanou vyrazí s cílem porvat se o co nejlepší výsledek.

Třineckým trenérům bude k dispozici i záložník Dominik Gembický, který dorazil na hostování z Liberce.

Aktuálně

Aktuality

S Prostějovem živě

2.kolo F:NL 1. SK Prostějov: FK TŘINEC můžete sledovat zde!

5. 8. 2022, 15:41

K zápasu s Karvinou

Doporučení fanouškům: Přijďte včas!

Třinec zahájí novou sezonu na domácím hřišti v 10,15 hodin s MFK Karviná. Klub apeluje na fanoušky, aby na zápas přišli včas. Díky tomu se tak fanoušci vyhnou nepříjemným frontám u pokladny.

Klub by rád také upozornil, že na stadion nebudou vpuštěny osoby s vlastním občerstvením, zvířetem, zbraní či dalšími jinými předměty, které by mohly ohrozit bezpečnost ostatních návštěvníků. Každý návštěvník se zakoupením vstupenky zavazuje respektovat návštěvní řád stadionu.

Připomínáme, že vstup na stadion je možný

60 minut před začátkem utkání a opět budou v prodeji permanentní vstupenky.

Vstup pro fanoušky hostí bude připraven zde

Cena vstupenky 100,-Kč/ Zlevněná 60,-Kč

29. 7. 2022, 11:17