Preview k zápasu

Přijede Dukla. Překvapí Třinec favorita?

pátek 12. srpna. 2022 | Redakce
Dukla Praha, jeden ze dvou nejžhavějších kandidátů na postup mezi elitu, bude třetím soupeřem třineckých fotbalistů. Budou ji hostit na svém pažitu zítra od 10.15 hodin.

Pražané vyhlásili cíl v podobě postupu do nejvyšší soutěže. Angažovali zkušeného trenéra Petra Radu a přivedli několik kvalitních fotbalistů.

I navdzory tomu se jim vstup do sezony nevydařil. V premiéře je na Julisce zaskočila Líšeň, která si odvezla výhru 1:0. Dukla nýásledně neuspěla ani v Opavě, kde nezachytila úvod a prohrála 0:3.
"Dukla je po dvou zápasech bez bodu, což si určitě nepředstavovala. Vedení i trenér vyvinou na hráče tlak, takže nás čeká velmi těžké utkání," odtušil trenér Třince Martin Zbončák.
Na prvního uchazeče o místo mezi elitou jeho svěřenci nestačili - Karviné po vyrovnaném boji podlehli 0:3. Posléze uhráli nerozhodný výsledek v Prostějově.
"Bod z venku nás povzbudil. Teď hrajeme doma a pokud předvedeme tak kvalitní výkon, máme šanci Duklu potrápit. Dukla je jednoznačným favoritem, ale má nůž na krku. Buď se u nás chytí, nebo je naopak dorazíme," pokračoval třinecký kouč.
V posledním utkání v Opavě si Dukla udržovala územní převahu. Dá se očekávat, že tomu tak bude i v Třinci. "Jsou to kvalitní fotbalisté, takže očekávám těžký zápas. Nechceme se dívat na soupeře, musíme se na Duklu dobře připravit. Rádi bychom potvrdili bod z Prostějova," uzavřel Martin Zbončák.

Aktuálně

Aktuality

26. kolo MSFL

Výsledky 26. kola MSFL: Znojmo – Strání 0:5, Blansko – Hodonín 1:3, Hlučín – St. Brno 1:3, Brno „B“ – Slovácko „B“ 1:2, Uničov – Kroměříž 1:1, Karviná „B“ – Rosice 2:0, Zlín „B“ – Frýdek-Místek 4:4, Zlínsko – Hlubina 0:0.

3. 5. 2025, 16:28

33. kolo MSFL

Výsledky 33. kola MSFL: Karviná "B" – Uherský Brod 4:2, Zlín „B“ – Blansko 4:2, Brno „B“ – Znojmo 1:1, Frýdek-Místek – Kroměříž 0:3, Rosice – Strání 0:2, St. Brno – Uničov 0:3, Slovácko „B“ Hlubina 0:1, Hlučín – Zlínsko 2:2.

1. 5. 2025, 16:27