Aktuální zprávy

MOL CUP: Třinec míří do Otrokovic

úterý 13. září. 2022 | Redakce
Třetiligová Viktoria Otrokovice, která se před letošní sezonou vrátila k historickému názvu – SK Kvítkovice, bude soupeřem třineckých fotbalistů ve druhém kole domácího poháru. Utkání má výkop dnes v 16.30 hodin.

V předkole účastník třetí nejvyšší soutěže uspěl na hřišti divizního Slavičína, odvezl si výhru 5:1. V prvním kole Kvítkovice vyhrály 4:2 ve Vítkovicích.

Svěřenci trenérů Martina Zbončáka a Zdeňka Cieslara v úvodním kole vyřadili Bílovec po výhře 6:2. Dvakrát se prosadil Gembický, po jednom gólu přidali Tandara, Foltyn, Samiec a Juřena.

V aktuální tabulce MSFL Kvítkovicím náleží šestá pozice s 11 body. Zapsaly tři výhry, dvě remízy a stejný počet porážek.

Třinečtí fotbalisté mají v druholigové tabulce (prozatím jsou devátí) o jeden bod více – zaznamenali tři výhry, stejný počet remíz a dvě porážky.

V Otrokovicích dostanou šanci ti hráči, kteří teď mají malé zápasové vytížení. Ostatní si odpočinou. Chceme uspět a dobře se naladit na těžké venkovní utkání v Příbrami,“ předeslal trenér třineckých fotbalistů Martin Zbončák.

Aktuálně

Aktuality

Změna času

Sobotní utkání Třince na hřišti nováčka MSFL Startu Brno bude mít výkop o hodinu dříve - ve 14.30 hodin.

19. 9. 2023, 14:59

ZMĚNA TERMÍNU

6. KOLO FC Zlín B - FK Třinec odehrajeme 8.9. v 15.00 hodin, stadion Letná

5. 9. 2023, 11:44