Ohlasy po zápase

Dokud domácí cítili šanci, tak kousali, řekl kouč Zbončák

středa 14. září. 2022 | Redakce
Rovněž ve svém druhém vystoupení v domácím poháru se fotbalisté Třince radovali z výhry rozdílem čtyř branek. Po divizním Bílovci vystavili stopku rovněž třetiligovým Kvítkovicím.

První branku si domácí fotbalisté po několika minutách hry dali sami, potom si už tuto činnost vzali na starost hosté. Po poločase vedli 2:0, nakonec odjížděli s přesvědčivým vítězstvím 5:1. Dvougólového Kateřiňáka podpořili Obadal se Samiecem.

Terén byl poměrné těžký, kombinační hře příliš nesvědčil, míče hodně odskakovaly. První poločas byl na můj vkus až příliš vyhecovaný. Hráli tvrdě, několikrát nám naložili. Kluci se museli přizpůsobit tvrdosti protihráčů. Byl to klasický pohárový zápas. Dokud domácí cítili šanci, tak škrábali a kousali,“ hodnotil první část střetnutí na otrokovickém stadionu hlavní trenér Třince Martin Zbončák.

V sestavě provedl osm změn. Před utkáním v Příbrami šetřil Hýbla s Holíkem. Nehráli ani Juřena s Jursou a Hasalíkem, zbývající opory zasáhly do hry maximálně na poločas. Otrokovičtí fotbalisté dali kontaktní gól, ale Třinec je vzápětí srazil dalšími třemi zásahy.

Utkání jsme měli po celou dobu pod kontrolou. Od začátku se pro nás vyvíjelo dobře, věřil jsem, že zvítězíme a postoupíme v řádné hrací době. Kluci, kteří nemají zápasovou praxi, to zvládli a potvrdili, že mají kvalitu. Jsem spokojený jak s přístupem, tak s výkonem i góly, které se nám povedlo vstřelit. Mohli jsme přidat ještě další. Těší nás, že jsme to zvládli, protože postup byl jednoznačným cílem,“ zakončil Martin Zbončák.

Aktuálně

Aktuality

Termín 3.kola MOL Cupu

Bohemians Praha 1905 : FK Třinec

Středa 19.10.2022 v 17:30 hodin.

29. 9. 2022, 22:35

SLEDUJ ŽIVĚ

9. kolo s FK VIAGEM PŘÍBRAM můžete sledovat v sobota 17.9. od 16.30 hodin. na SPORTTOTAL

16. 9. 2022, 15:30