Aktuální zprávy

Třinečtí fotbalisté pokračují v tréninku

pondělí 21. listopadu. 2022 | Redakce
Po týdenní pauze se dnes sešli ke společnému tréninku třinečtí fotbalisté. V třinecké malé Werk areně mezi sebou odehráli hokejové utkání.

Svěřenci trenérů Martina Zbončáka a Zdeňka Cieslara dnes vyměnili kopačky za brusle a chopili se holí. V hokejovém klání staří versus mladí se radovali dříve narození hráči. Odveta je na pořadu v pátek.

Nehrál brankář Lukáš Hasalík, který měl na noze dlahu a také Tomáš Omasta, jehož zlobila třísla. Hokej si naopak nenechal ujít Václav Juřena, který v závěru sezony scházel kvůli poraněným žebrům,“ prozradil hlavní kouč Třince Martin Zbončák a dodal, že ostatní hráči jsou zdravotně v pořádku.

Zítra jeho svěřence čeká na umělce fotbalové utkání staří versus mladí, ve středu běhání v lesoparku, ve čtvrtek další fotbalové klání a v pátek zmíněný hokej.

Po volném víkendu bude tréninkový proces pokračovat také v příštím týdnu. V rámci přípravného kempu se trenérskému štábu předvede několik potenciálních posil.

Třinečtí sehrají dva zápasy. V poslední listopadovou středu od 18.00 hodin změří síly s třetiligovým Frýdlantem nad Ostravicí a v první prosincovou sobotu od 10.00 hodin přivítají na svém trávníku taktéž třetiligové Vítkovice.

Příležitost dostanou mimo jiné někteří nadějní kluci z dorostu, dále hráči, kteří toho tolik v podzimní části neodehráli a také vyhlédnutí fotbalisté, kteří by na jaře mohli náš tým posílit,“ nastínil trenér Zbončák.

Aktuálně

Aktuality

TANDARA V NOMINACI SR21

Do mužstva SR 21 byl povolán náš hráč Marián TANDARA. Obránce, který prošel akademií MŠK Žilina se nominoval pro tři zápasy proti Slovinsku U21, Bulharsku U21 a Severní Makedonii U21 v tureckém Beleku (19.-29.3.2023). Tandy, tak ať se daří!

16. 3. 2023, 10:10

18. KOLO ŽIVĚ

18.KOLO F:NL můžete sledovat v neděli 12.03. od 10:15 hodin Slavia Praha "B": FK TŘINEC na SPORTTOTAL

10. 3. 2023, 10:56