Články mládež

V přípravkách to žije

úterý 06. prosince. 2022 | Jana Zipserová
O kom v průběhu roku bylo slyšet méně? Ano, byly to naši nejmenší a to děti z přípravek.

Během roku jsme Vám podávali nejvíce informací o žácích a dorostencích, kteří víkend co víkend sváděli boje ve svých soutěžích o to nejlepší umístění v podzimní části. Nicméně nezahálely ani děti v přípravkách, které se účastnily nejrůznějších turnajů, přátelských utkání, jezdily na soustředění, výlety, prožily díky trenérům, rodičům a klubu krásný dětský den, fandily fotbalové reprezentaci ČR proti Faerským ostrovům a koncem roku za nimi přišel anděl, čert a Mikuláš....

"Poslední dvě akce, jsou hodně aktuální a hoši si je opravdu pořádně užily. Reprezentační utkání v Olomouci bylo pro všechny velkým zážitkem. Kluci byli naprosto nadšení, celou dobu hlasitě fandili, křičeli třinecký pokřik, dělali mexické vlny... Včerejší mikulášská nadílka nebyla jen tak zadarmo. Hoši museli předstoupit před neoblomnou "porotu" Mikuláše, čerty a anděla, kteří se rozhodovali, zda něco nadělí nebo si zlobivce odnesou čerti s sebou. Zazpívaná písnička, třinecký pokřik a také pár kliků přesvědčilo Mikuláše, aby nadělil každému tašku plnou sladkostí s týmovými čepicemi. Nakonec čerti neodnesli naše šikovné kluky a kategorie U9 zůstala v plném počtu", smál se při rozhovoru trenér kategorie U9 Tomáš Vávra.


Aktuálně

Aktuality

TANDARA V NOMINACI SR21

Do mužstva SR 21 byl povolán náš hráč Marián TANDARA. Obránce, který prošel akademií MŠK Žilina se nominoval pro tři zápasy proti Slovinsku U21, Bulharsku U21 a Severní Makedonii U21 v tureckém Beleku (19.-29.3.2023). Tandy, tak ať se daří!

16. 3. 2023, 10:10

18. KOLO ŽIVĚ

18.KOLO F:NL můžete sledovat v neděli 12.03. od 10:15 hodin Slavia Praha "B": FK TŘINEC na SPORTTOTAL

10. 3. 2023, 10:56