Aktuální zprávy

Třinečtí fotbalisté znovu trénují

pondělí 19. prosince. 2022 | Redakce
​S individuální přípravou na jarní část sezony začali dnes fotbalisté Třince. Až do prvního společného tréninku po novém roce je čekají běžecké a silové tréninky.

Dva týdny dovolené utekly svěřencům trenérů Martina Zbončáka a Zdeňka Cieslara doslova jako voda. Fotbalisté se znovu vrátili ke svým povinnostem.

Budou si plnit individuální plány, čekají je běžecké a posilovací tréninky,“ nastínil hlavní kouč Třince Martin Zbončák s tím, že běžeckých tréninků bude devět a posilovací budou čtyři.

Na Štědrý den a Boží hod mají kluci volno, na Štěpána se už půjdou proběhnout. Volno dostali i na Silvestra a také na Nový rok,“ prozradil kouč Třince.

Fotbalisté Třince podstoupí ve dnech 4. a 5. ledna zátěžové testy v Prostějově a v pátek 6. ledna se sejdou k prvnímu společnému tréninku. Po volném víkendu vyrazí v pondělí 9. ledna na kondiční soustředění do Luhačovic.

Aktuálně

Aktuality

TANDARA V NOMINACI SR21

Do mužstva SR 21 byl povolán náš hráč Marián TANDARA. Obránce, který prošel akademií MŠK Žilina se nominoval pro tři zápasy proti Slovinsku U21, Bulharsku U21 a Severní Makedonii U21 v tureckém Beleku (19.-29.3.2023). Tandy, tak ať se daří!

16. 3. 2023, 10:10

18. KOLO ŽIVĚ

18.KOLO F:NL můžete sledovat v neděli 12.03. od 10:15 hodin Slavia Praha "B": FK TŘINEC na SPORTTOTAL

10. 3. 2023, 10:56