Aktuální zprávy

Záložník Kateřiňák už za Třinec hrát nebude

sobota 07. ledna. 2023 | Redakce
Bez středopolaře Jiřího Kateřiňáka se budou muset obejít na jaře fotbalisté Třince. Zkušený fotbalista zamířil do Táborska.

Sedmadvacetiletý Jiří Kateřiňák patřil mezi stěžejní hráče třineckého týmu. V podzimní části sezony odehrál patnáct utkání (v jednom zápase stál za čtyři žluté karty). Připsal si jednu branku, nastřádal šest žlutých karet.

Středopolař, který už před několika lety pod Javorovým působil, přišel do Třince před startem letošní sezony na hostování s opcí na přestup z Hradce Králové.

Po skončení podzimu jsme na hráče uplatnili opci, takže k nám měl přijít na přestup. S Jiřím jsme se nakonec na další spolupráci nedomluvili, z rodinných důvodů se nakonec rozhodl pro Táborsko,“ vysvětlil sportovní manažer třineckého klubu Marek Čelůstka.

Aktuálně

Aktuality

22. kolo MSFL

Výsledky 22. kola MSFL: Hlučín - Uherský Brod 4:2, St. Brno - Znojmo 1:3, Bohunice - Blansko 2:2, Zlínsko - Hranice 2:1, Karviná "B" - Hodonín 4:4, Uničov - Frýdek-Místek 0:1, Slovácko "B" - Frýdlant 4:0, Zlín "B" - Ostrava "B" 0:1.

7. 4. 2024, 09:51

Trojlístek v sestavě kola

Hned tři fotbalisté - brankář Ondřej Mrózek, obránce Jakub Bolf a záložník Ondřej Machuča se dostali do sestavy 21. kola MSFL. Třinec v něm zdolal záložní tým Slovácka 2:0.

4. 4. 2024, 14:48