Aktuální zprávy

Masíroval jsem až do večerky, prozradil René Raszka

neděle 15. ledna. 2023 | Redakce
Nejenom třinečtí fotbalisté, také masér René Raszka měl na kondičním soustředění spoustu práce. Ta mu začínala po snídani a končila před večerkou.

„Po snídani jsem hráčům chystal pití na dopolední trénink a také všechny vitamíny a minerály. Pokud to někteří hráči potřebovali, tak jsem jim zatejpoval záda, kolena či kotníky. Po tréninku následoval oběd a po něm stejná příprava na další dvě fáze,“ řekl masér fotbalistů René Raszka.

Nejvíce práce měl na konci dne, kdy si fotbalisté dopřávali bazén, saunu a masáže. „Po večeři jsem namasíroval vždy zhruba pět hráčů – asi tak tři hodiny. Kolem desíti jsem měl hotovo, v půl jedenácté jsme měli večerku. A další den všechno znova. Největší nápor jsem zažil hned v první den, to jsem skončil až v jedenáct,“ pokračoval.

Pečoval nejen o starší hráče, ztuhlé svaly uvolňoval i mladším fotbalistům. „Těla starších kluků snášela přípravu hůře, tudíž starší kluci měli přednost. Mladí chodili na masáže také. Večer jsem vždy padl do postele, i pro mě bylo soustředění docela náročné. Volny víkend přišel vhod,“ dodal René Raszka.

Aktuálně

Aktuality

TANDARA V NOMINACI SR21

Do mužstva SR 21 byl povolán náš hráč Marián TANDARA. Obránce, který prošel akademií MŠK Žilina se nominoval pro tři zápasy proti Slovinsku U21, Bulharsku U21 a Severní Makedonii U21 v tureckém Beleku (19.-29.3.2023). Tandy, tak ať se daří!

16. 3. 2023, 10:10

18. KOLO ŽIVĚ

18.KOLO F:NL můžete sledovat v neděli 12.03. od 10:15 hodin Slavia Praha "B": FK TŘINEC na SPORTTOTAL

10. 3. 2023, 10:56