Články mládež

Fandi svému klubu

středa 15. března. 2023 | Jana Zipserová
Prvním domácím kolem A mužstva započíná mládež soutěž o hodnotné ceny a to vše současně s akcí FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY: Víkend otců.

Fotbal Třinec z.s. pro své mládežnické kategorie vyhlásil soutěž o věcné ceny firmy Adidas.

V čem spočívá celá soutěž a jak bude probíhat?

„Rádi bychom podpořili návštěvností náš A-tým a udělali to i trochu zábavnou formou. Všichni hráči dostanou kartičku, která slouží jako volný vstup na utkání. Po předložení jim bude karta orazítkována a připsán také počet osob, které s sebou hráč přivedl,“ poodkryl akci ředitel spolku a předseda výboru Mgr. Vladislav Bury

Současně se zahájením této soutěže proběhne další oblíbená akce FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY: Víkend otců, díky které máme možnost poděkovat všem fotbalovým tatínkům. Neváhejte a přijďte s námi jak soutěžit, oslavit nejen fotbalový den pro tatínky, ale potřebujeme Vás i jako fanoušky na utkání proti FK Varnsdorf.

Náš klub pro fanoušky připravil vstup zdarma pro všechny tatínky, kteří přijdou se svým dítětem. Ženy a děti mají rovněž vstup zdarma, což platí pro všechna utkání FORTUNA národní ligy hraná na stadionu Rudolfa Labaje.

Jako odměnu pro hráče třineckých přípravek jsme přichystali slavnostní nástup s aktéry utkání FORTUNA národní ligy, aby měli možnost zažít atmosféru druholigového zápasu. O přestávce se pak stanou účinkujícími při programu na hrací ploše před diváky duelu Třinec - Varnsdorf.

Aktuálně

Aktuality

TANDARA V NOMINACI SR21

Do mužstva SR 21 byl povolán náš hráč Marián TANDARA. Obránce, který prošel akademií MŠK Žilina se nominoval pro tři zápasy proti Slovinsku U21, Bulharsku U21 a Severní Makedonii U21 v tureckém Beleku (19.-29.3.2023). Tandy, tak ať se daří!

16. 3. 2023, 10:10

18. KOLO ŽIVĚ

18.KOLO F:NL můžete sledovat v neděli 12.03. od 10:15 hodin Slavia Praha "B": FK TŘINEC na SPORTTOTAL

10. 3. 2023, 10:56