Preview k zápasu

Třinec přivítá rezervu Slovácka

pátek 29. března. 2024 | Redakce
V duelu s béčkem Slovácka chtějí třinečtí fotbalisté natáhnout jarní úspěšnou sérii, kdy ze tří zápasů získali sedm bodů. Sobotní utkání na Hřišti Rudolfa Labaje má výkop v sobotu v 10.15 hodin.

Probíhající soutěžní ročník svěřencům trenéra Pavla Němčického prozatím nevychází podle představ. Po podzimu skončili na sestupové 16. příčce a do jara vstoupili s jasným úkolem – udržet třetí nejvyšší soutěž. K tomu by jim mělo pomoct šest zimních posil.

Na jaře rezerva Slovácka na vlastním hřišti remizovala se Znojmem a s béčkem Baníku Ostrava. Mezitím venku padla 1:0 v derby v Uherském Brodě. Aktuálně je poslední se 17 body.

Třinečtí fotbalisté díky sedmibodovému příspěvku dosáhli třicetibodové hranice a posunuli se na sedmou příčku tabulky. Úvodní dva jarní zápasy vyhrát. V Hodoníně uspěli po vítězství 4:0 a poté přemohli rezervu Karviné 2:1.

Poté jeli do Uničova. Soupeři měli co vracet, protože v úvodu sezony s ním ve druhém domácím střetnutí prohráli 1:3. Tentokrát si vedli o poznání lépe, z Uničova, který je v tabulce čtvrtý, si přivezli bod za bezgólovou remízu.

Aktuálně svěřenci trenéra Tomáše Hejduška drží čtyřzápasovou bodovou sérii, což je prozatím jejich nejdelší období bez porážky v sezoně. Proti juniorce Slovácka chtějí před zraky svých příznivců zabodovat naplno.

Sobotní utkání, které má výkop v tradičním čase, tedy 15 minut po 10 hodině, budou řídit rozhodčí Ondřej Cieslar, Jaroslav Kolář a Peter Mrázek.

Podzimní střetnutí přineslo radost třineckým fotbalistům, kteří v Kunovicích na půdě soupeře vyhráli 3:2. Branky vítězů zaznamenali Holík, Machuča a Vlachovský.

Aktuálně

Aktuality

22. kolo MSFL

Výsledky 22. kola MSFL: Hlučín - Uherský Brod 4:2, St. Brno - Znojmo 1:3, Bohunice - Blansko 2:2, Zlínsko - Hranice 2:1, Karviná "B" - Hodonín 4:4, Uničov - Frýdek-Místek 0:1, Slovácko "B" - Frýdlant 4:0, Zlín "B" - Ostrava "B" 0:1.

7. 4. 2024, 09:51

Trojlístek v sestavě kola

Hned tři fotbalisté - brankář Ondřej Mrózek, obránce Jakub Bolf a záložník Ondřej Machuča se dostali do sestavy 21. kola MSFL. Třinec v něm zdolal záložní tým Slovácka 2:0.

4. 4. 2024, 14:48