Zápas - mládež

U15: Konkurovali vedoucímu Vsetínu

úterý 23. října. 2018 | Jana Zipserová
Domácí se drželi až do posledních minut. V těch soupeř potrestal neproměněné šance dvěma rychlými góly v závěru utkání. Což zkomplikovalo možnost odezvy třineckých hochů a konečný výsledek zůstal na 2:4.
Liga starších žáků U15 - 2018/2019,10. kolo, so 20. 10. 2018, 10:00

Vsetín

2:4
1:1

Branky: 17. Michal Sikora (1:0), 27. Martin Zbranek (1:1), 37. Kryštof Labaj (2:1), 53. Martin Zbranek (2:2), 66. Kryštof Adamec (2:3), 70. Ondřej Změlík (2:4). Rozhodčí: Matěj Dudek - Ondřej Boráň, Tomáš Boráň.

FK Třinec: Jakub Benedik - Pavel Klimek, Tomáš Sikora, Matěj Mieszek, Ondřej Kajfosz, Andrej Khanh An Nguyen, Tomáš Voznica, Viktor Buryan, Šimon Roček (56. Šimon Jalovičor), Michal Sikora (56. Mário Jantošík), Kryštof Labaj. Trenér: Pavel Filipczyk.

Vsetín: Tomáš Dřevojánek - Vít Adamec (45. Tadeáš Trnka), Jiří Pniok, David Valchař (21. Martin Zbranek), Ondřej Změlík, Ondřej Zbranek, Kryštof Adamec, Jaroslav Orság, Jakub Vyškovský, Valdemar Durmon, Jiří Karlík. Trenér: Roman Dobeš.

Pavel Filipczyk, trenér FK FOTBAL Třinec

„Poločasové skóre 1:1 ukázalo, že s prvním týmem tabulky jsme schopni hrát vyrovnanou partii. Ihned po přestávce jsme dali branku na 2:1. Vypadalo to nadějně, ale když jsme neproměnili pár slibných šanci, soupeř za 5 minut skóre otočil na 2:4. Což už jsme nedokázali odvrátit. “