Zápas

Třinecká rezerva dotáhla lídra

neděle 01. září. 2019 | Igor Mainka
Souboj rezervních týmů Třince a Karviné začal lépe pro Karvinou, hosté vedli na začátku druhé půle o dva góly, naštěstí Nieslanik a Latocha dorovnali účet.
Moravskoslezská divize F - 2019/2020,5. kolo, ne 1. 9. 2019, 10:15

FK Fotbal Třinec B

MFK Karviná B

2:2
0:1

Branky: 28. Tomáš Weber (0:1), 48. Vojtěch Wala (0:2), 64. Denis Nieslanik (1:2), 87. Jan Latocha (2:2). Rozhodčí: Filip Kotala - Matěj Dudek, Vojtěch Matějek. Žlutá karta: Patrik Mrózek (Karviná).

FK Fotbal Třinec B: František Chmiel – Daniel Jež (46. Stanislav Potůček), Tomáš Bulawa, Marek Čelůstka, Petr Chloň – Filip Kubala (61. Marek Zahaluk), Richard Vaněk, Tomáš Wojnar (82. Jan Latocha), Martin Janošík (77. Petr Joukl) – Denis Nieslanik, Muhamed Tijani (50. Jiří Cieslar). Trenér: Jindřich Dohnal.

MFK Karviná B: Vladimír Neuman – Patrik Mrózek, Daniel Stropek, Kristián Kaczmarczyk, Tomáš Weber, Vojtěch Wala (71. Wojciech Wenglorz), Adrián Greguš, Marek Bielan (82. Tomáš Hujo), David Seriš, Petr Galuška (88. Andrej Ceniga), Jakub Hejda (90. Jan Motyčka). Trenér: Čestmír Kročil.

Komentář k utkání

Třinecký dres po delší době oblékl řízný střední obránce Bulawa. Jeho spoluhráči udrželi bezbrankový stav do 25 minuty, kdy z přímého kopu přesně zacílil extřinecký Tomáš Weber.

Domácí fotbalisté karvinského brankáře několikrát ohrozili, míč za jeho záda však nedostali.

Po změně stran hosté zaútočili po levé straně a zpětnou přihrávku uklidil do prázdné brány Vojtěch Wala.

Třinečtí fotbalisté však nesložili zbraně a začali se hnát za vyrovnáním. Pomohly jim k tomu změny v sestavě.

Denis Nieslanik si obhodil vyběhnutého gólmana a poté snadno doklepl míč do prázdné brány. Krátce před koncem Nieslanik prodloužil míč na střídajícího Jana Latochu a ten byl důraznější než gólman.

Karvinští se postupně ze hřiště vytráceli, takže gól byl na spadnutí už dříve. Nieslanikova střela těsně minula tyč a neujala se ani dělovka Zahaluka.

V poslední minutě mohl strhnout vedení na stranu domácích Vaněk, ale jeho dělovka málem přepůlila břevno.