Moravskoslezská liga staršího dorostu - 2021/2022,4. kolo, ne 22. 8. 2021, 10:30

FC Fastav Zlín B

0:2
0:0

Branky: 54. Petr Rusz (0:1), 73. Eduard Byrtus (0:2). Rozhodčí: Luboš Drozdy - Adam Mikulášek, Jakub Fojtů. Žluté karty: Patrik Šůstek, Daniel Sovák - Petr Rusz, Marek Poništ.

FC Fastav Zlín B: Jakub Neubauer, Adam Tejnský, Filip Hargaš (55. Tomáš Fuksa), Lukáš Garaja, Daniel Sovák, Adam Kadlček, Patrik Šůstek (55. Marek Švach), Tomáš Maleňák, Matyáš Hartman (46. Tomáš Vaculík), Ondřej Zbranek (79. Tomáš Zábojník), Marek Linda. Trenér: Roman Dobeš.

FK Třinec: Jakub Benedik - Jiří Ondryhal (33. Eduard Byrtus, 89. Patryk Kisiala), Jan Hamrozi, Matúš Kultan (80. Adrian Skupien), Matěj Mieszek, Tomáš Voznica (61. Šimon Roček), Petr Rusz, Adam Zabystrazn, Vojtěch Kaniok, Marek Poništ, David Zogata. Trenér: Karel Maceček.

Karel Maceček, trenér FK Třinec U19

V dalším venkovním zápase se nám podařilo vybojovat vítězství. Soupeř mohl utkání rozhodnout v první půli, kdy jsme nehráli dobře, ale své vyložené šance neproměnil. Ve druhé půli jsme se zlepšili, povedlo se nám dvakrát skórovat a vedení jsme již udrželi. Pochvalu za nadstandardní výborný výkon zaslouží náš brankář Kuba Benedik.