Zápas - mládež

U19: Sesadili Slovácko

pátek 17. září. 2021 | Jana Zipserová
S nelehkým soupeřem si poradili svěřenci trenéra Karla Macečka, když si na domácím poli uhlídali tři body. V napjatém utkání rozdával rozhodčí žluté karty téměř na počkání. Nicméně třinecký tým situaci po všech stránkách ustál a právem zvítězil.
Moravskoslezská liga staršího dorostu - 2021/2022,5. kolo, st 15. 9. 2021, 14:45

1. FC Slovácko B

2:1
0:1

Branky: 23. Petr Hubník (0:1), 79. Pavel Klimek (1:1), 85. Jan Hamrozi (2:1). Rozhodčí: David Jurajda - Vojtěch Godfryd, Jan Godfryd. Žluté karty: Marek Poništ, Patryk Kisiala - Lukáš Řezník, Ondřej Mikač, Sebastian Gryc, Samuel Záhumenský.

FK Třinec: Daniel Kulig - Jiří Ondryhal (70. Patryk Kisiala, 91. Filip Pollák), Jan Hamrozi, Matúš Kultan, Matěj Mieszek, Petr Rusz, Adam Zabystrzan, Vojtěch Kaniok (46. Šimon Roček), Marek Poništ, David Zogata, Eduard Byrtus (46. Pavel Klimek). Trenér: Karel Maceček.

1. FC Slovácko B: Lukáš Macháček - David Polák, Petr Hubník (46. Sebastián Gryc), Lukáš Menšík, Ondřej Mikač, Adam Jonáš, Patrik Žourek (52. Richard Vašíček), Lukáš Řezník (83. Šimon Kolář), Pavel Valík, Filip Jandásek (62. Samuel Záhumenský), Štěpán Břečka. Trenér: Pavol Mlynár.

Karel Maceček, trenér FK Třinec U19

V prvním poločase Slovácko častěji drželo míč, ale výraznější šance si nevytvořilo. My měli velkou příležitost, ale penaltu jsme neproměnili. Několik minut poté jsme v ofenzivě ztratili míč a z brejku obdrželi gól. Do druhé půle jsme udělali změny v sestavě i systému hry a byly to pozitivní změny. Kluci odehráli druhou půli výborně, soupeře jsme tlačili a kluci byli zaslouženě odměněni dvěma brankami, čímž zápas otočili a dotáhli do vítězného konce. Za jejich výkon, hlavně v druhé půli zaslouží všichni velkou pochvalu.